2733
2739

من یه سری مشکلات تو رابطه ام و اینا داشتم اصلا نمیتونم تمرکز کنم درس بخونم. 

یهو به خودم میام میبینم ۱۵ صفحه خوندم ولی روخونی کردم و فکرم جای دیگه بوده.

ترم پیشم هیچی پاس نکردم 😔 

صفره ندارم نه اراده نه تمرکز 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

گوشی خاموش

اطاق ساکت

قبلش باید فکرتو جم و جور کنی

بعد از درس به بقیه چیزا فکر کن

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃

کم بخون ولی مفید بخون

مثلا ساعت بزار برای ۳۰ دقیقه بعد به خودت قول بده این ۳۰ دقیقه کامل و با دقت بخونی و حواست پرت نشه (یه تنبیه هم برای خودت در نظر بگیر اگه حواست پرت شد انجام بدی)

بعد هر روز یک ربع ساعت مطالعت رو ببر بالا ( مطالعه ی دقیق و مفید)

این روش کم کم جواب میده و باعث میشه که هم یکدفعه بهت فشار نیاد و هم کیفیت مطالعت بالا بره

این تجربه ی شخصی خودم بود که برای من جواب داد

امیدوارم برای شما هم مفید باشه🌻

2738