2737
2739
عنوان

بازی تایم😎😃حدس کلمات سری سوم😍😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1091 بازدید | 235 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسم مهم نیس اما خب خعلی ضایع بود تازه به طرف گفتم اشتباه شد طرف گفت تازه خوشم اومده بود😕😒😂

چقد بی جنبن بعضی مردا😐😂

تو رو دستت یه فرشته تتوعه،من رو دستم یه گرگه و یه گل.که این ینی انتخاب با خودته(تتلو)
2731
پارلا جونم شبت بخیر عشقم😘 😘😘😘😘😘😙

شبت بخیر نفصی،بچه هاتو از طرف من از اون ماچ های آبدار کن🥺🥺😍😍💞❤😁😍😚

تو رو دستت یه فرشته تتوعه،من رو دستم یه گرگه و یه گل.که این ینی انتخاب با خودته(تتلو)
واسم مهم نیس اما خب خعلی ضایع بود تازه به طرف گفتم اشتباه شد طرف گفت تازه خوشم اومده بود😕😒😂

واااای او مای گاد😂
😂

چقدر منحرفن

💜مهربان خدای من ; بگیر از من هرآنچه تورا از من میگیرد💜https://harfeto.timefriend.net/16211112925512
پارلا جونم شبت بخیر عشقم😘 😘😘😘😘😘😙

شبت به خیر خوشگلکم بوس رو لپت بخاطر عشق بودنت و فداکاریات مامانی ناز😘😘😘😘😘😘

موچ ماچ برا جوجوها😍😍😍😍😍😍

اینقد میخندم تا اشکم دربیاد😕😂😹✌
چقد بی جنبن بعضی مردا😐😂

نه بیچاره مرد خوبی بود کاری نداشت از رو شوخی گفت که باهاش شوخی کردم وگرنه جنبش بالا بود ادامه نداد منم رو ندادم😂

اینقد میخندم تا اشکم دربیاد😕😂😹✌
2740
شبت به خیر خوشگلکم بوس رو لپت بخاطر عشق بودنت و فداکاریات مامانی ناز😘😘😘😘😘😘 موچ ماچ برا جوجوها ...

فدااااااااااات عاشقتم😙
😙😙

💜مهربان خدای من ; بگیر از من هرآنچه تورا از من میگیرد💜https://harfeto.timefriend.net/16211112925512
نه بیچاره مرد خوبی بود کاری نداشت از رو شوخی گفت که باهاش شوخی کردم وگرنه جنبش بالا بود ادامه نداد م ...

عا اوک😂😂😂🤦🏻‍♀️

شبت عالی و پرتغالی جوگرم😂😍

شبت خوش نفصی خوب بخوابی،خوابای رنگی ببینی😍😍😍😚😚😚💞💞💞

2706