2737
2739
عنوان

رژیم معرکه که عاشقش شدم

338 بازدید | 20 پست

بچه ها واقعا خوبه من روز دوم رژیم رو‌ تموم کردم و عینا کارهایی که گفته رو انجام دادم خیلی حس خوبی دارم و برنامش هم عالیه چون غذاهای خوشمزه داره البته نمیگم که گرسنه نمیشم چرا میشم اما ناهار ها خیلی خوبن ‌و حداقل از لحاظ روانی خوبه 

دو روز رژیم کانادایی گرفتم حالم داشت به هم میخورد چون تنوع غذایی خیلی خیلی بد بود و چیزایی بود که با ذائقه ما ایرانی ها جور نبود اصلا 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

و اینکه در عین ناباوری کالری روزانه ای که مصرف میکنم هزار تا هست که خیلی خوبه و با اینکه عدد کمی هست اصلا گشنم نمیشه

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بچه ها رژیم لیمومی

من قبلا گرفته بودم رژیم های دیگه از سایت کرمانی یا سایت های دیگه اما اصلا خوب نبود و نمیتونسنم اجرا کنم 

این عالیه و کلی سوال ازتون میکنه و با توجه به ویژگی هایی که دارید براتون رژیم میده 

حالا من به خاطر شرايط ماليم به شدت لاغر شدم صورتم از ريخت افتاده 😞

آخی عزیرم 😕ایشالا که درست میشه سلامتی خیلی مهمه باور کن حل میشه گلم

بچه ها رژیم لیمومی من قبلا گرفته بودم رژیم های دیگه از سایت کرمانی یا سایت های دیگه اما اصلا خوب نب ...

این خیلی نامردیه چرا همه میگن خوبه و من صد گرمم کم نکردم 😭😭😭

2706