2737
2739
عنوان

بیاین به دوستم کمک کنید لطفااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم چرا میگی پیگیری نمیکنه؟

چون از این حرف ها زیاد میزنن

ولی کی حوصله پیگیری  داره آخه

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2728
چون از این حرف ها زیاد میزنن ولی کی حوصله پیگیری  داره آخه

منم بهش گفتم که چون گفتی کارت ابجیمه فهمیده سرکاریه خاسته بترسونتت ولی قبول نمیکنه همش گریه میکنه خانوادش خیلی حساسن

Man donyamo misazam ye nafare☺

چرا می تونه 

خیلی راحت شده الان دستگیری اینجور مجرم هااا

بحث سیاسی کنی حتی در حد یه پست زیر عکس ادرس خونه ات دارند ( چون اتفاق افتاده و به چشم دیدم )

پیج های غیر اخلاقی که ای پی ایرانی هم داشته باشند که دیگه راحت 

در جریان هستید که چقدر سریع از بازیگر بگیر تا .... دستگیر می کنند 

حالا دوستت یه ادم عادی هست ولی شاکی خصوصی داشته باشه راحت گیرش میارند

منم بهش گفتم که چون گفتی کارت ابجیمه فهمیده سرکاریه خاسته بترسونتت ولی قبول نمیکنه همش گریه میکنه خا ...

پسر که پولی واریز نکرده؟

بعد هم پولی واریز میکرد به اختیار خود پسر بوده 

پس اینجا پلیس فتا هیچ کاره ست

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2740
چرا می تونه  خیلی راحت شده الان دستگیری اینجور مجرم هااا بحث سیاسی کنی حتی در حد یه پست زیر ع ...

ولی فقط ی ساعت پیج داشته پسره هم هیچ پولی نریخته بعد هم به زور نبوده میخاسته ب میل خودش بریزه ولی نریخته

پسر که پولی واریز نکرده؟ بعد هم پولی واریز میکرد به اختیار خود پسر بوده  پس اینجا پلیس فتا هی ...

نه فقط شماره کارت و اسم گرفته بعدش گفته امارت در میارم پلیس فتا میبینمت

نه فقط شماره کارت و اسم گرفته بعدش گفته امارت در میارم پلیس فتا میبینمت

دروغ گفته به دوستت بگو خیالت راحت باشه

بعد هم گردش حساب دوستت بگیرن میفهمن یارو دروغ گفته

دروغ گفته به دوستت بگو خیالت راحت باشه بعد هم گردش حساب دوستت بگیرن میفهمن یارو دروغ گفته

اره مثلا میخاد بره بگه خاستم ی دختر ببرم سفر گفته کرایم بده ولی من ندادم گفتم کلاهبرداره؟واقعا واسه پسره هم دردسر میشه

2706