2410
2553
عنوان

بیاین به دوستم کمک کنید لطفااااا

367 بازدید | 48 پست

امروز دوستم با چشم گریون اومد پیشم گفت که بخاطر مشکلات مالی و نیاز شدید به پول(واقعا هم وضع مالی خیلی بدی دارن)دیشب رفته ی پیج اینستا زده به اسم خاله مریم و نوشته که دختر از همه شهرها دارم و این چیزا بعد چندنفری هم رفتن دایرکتش که توافق نکردن و اعتبار نکردن بهش پول بدن اینم رفته دایرکت ی پسر ک نوشته بوده پایه سفر شمال میخاد گفته من پایتم سفر میام و توافق کردن ولی گفته باید پول کرایمو تو بدی (درواقع نمیخاسته بره فقط میخاسته ی پولی گیرش بیاد)اونم گفته باشه شماره کارت بده دوستمم شماره کارت خودش داده و پسره گفته ب نام کی گفته نام خودشو گفته کارت ابجیمه(کارت خودش بوده) پسره هم گفته دارم برات تو کلاهبرداری و امارتو در میارم دختره هم ترسیده ولی به روش نیاورده گفته در بیار کارت مردم هست و پسره هم گفته دزد ساده ای هستی پلیس فتا می بینمت

دختره هم حسابی ترسیده عکس پروفایل و بیو و چتا رو پاک کرده اینستاشو هم پاک کرده درصورتیکه از هیچکسم پولی نگرفته همش گریه میکرد من بهش گفتم الکی ی چیزی گفته ک بترسی ولی اون خیلی میترسه

کسی تجربه یا اطلاعاتی تو این زمینه داره ممنون میشم کمک کنه دوستم خیلی سادست و میدونم اشتباه کرده ولی توروخدا اگر راه حلی میدونید بگید تا بهش بگم

Man donyamo misazam ye nafare☺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

ساده نیس عزیزم کلاهبرداره

اون پیجی هم که زده خالی که نبوده

عکس چنتا دختر طفلک از همه جا بی خبرو گذاشته قطعا

الانم نگران نباشه پلیس پیگیری نمیکنه ولی کاش حقشو میذاشتن کف دستش

اگه بتونم کمکی بکنم خوشحال میشم  
2714

خب بره شکایت کنه ن پولی واریز شده ن چیزی نهایت پرینت حسابو بگیرن وقتی چیزی نیس هیچ کاری نمیتونه بکنه فقط امیدوارم چتارو ان سند کرده باشه ک بازم چون پیج فیکه مشکلی نیست عکس خودشو ک نداده؟؟؟.... پسره فقط خواسته بترسونتش

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»
ساده نیس عزیزم کلاهبرداره اون پیجی هم که زده خالی که نبوده عکس چنتا دختر طفلک از همه جا بی خبرو گذ ...

نه تو پیجش هیچ عکسی نبوده فقط ی ساعت پیج داشته 

خب بره شکایت کنه ن پولی واریز شده ن چیزی نهایت پرینت حسابو بگیرن وقتی چیزی نیس هیچ کاری نمیتونه بکنه ...

اره پولی واریز نشده نه عکسی از خودش نداده دوستم

آن سند کرده ولی میگفت پسره شماره کارت کپی کرده براش فرستاده تو چت ک بگه دارم میگه از دیشب چندبار ب پیجم سر زدم پسرا دیگا پیام نداده بلد نیست پیجشو کامل پاک کنه 

کاش به پسر واقعیت میگفت که نیاز مالی داشته و اینکار کرده

پسر پیگیری نمیکنه نگران نباشه

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
یه کار دیگ هم برا دوستت پیشنهاد دارم خواستی پی بده خصوصی

میشه بگی چه کاریه شاید به درد ماهم بخوره😅

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2706