2733
2739

منم همین شرایط رو دارم الان خیلی واژنم درد میکنه البته مخصوصا موقع پخلو به پهلو شدن تو خواب یا راه رفته یا پا شدن انگار یه نقطه خاصی از ابتدای رحمم دردناکه به شدت که سنگینی بچه روش میوفته داغون میشم میگم ممکنه به خاطر بخیه های زایمان اولم باشه سر بارداری اولم اصلا این دردا رو نداشتم و خیلی واسه زایمانم نگرانم فکر کن الان همینجوری دردناکم وای به خال اینکه بچه بخواد عبور کنه ازین کانال دردناک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من برای بارداری اولم درد واژن خیلی شدید داشتم دکتر گفت نرماله رحمت داره بزرگ میشه

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
2731
عفونت نداری ؟ منم خیلی درد داشتم  نمیتونستم راحت  راه برم دکترم  گف عفونت داری بهم پم ...

توی بارداری ؟ چجور بفهمم عفونت دارم یا نه بعد تو بارداری چجور پماد استفاده کردید

2738

من اولی عادی بود شرایطم ولی دومی درد داشتم که رفتم سونو تا طول سرویکسم پایین بود و مجبور شدم چند ماه استراحت کامل کنم و از زمان سرکلاژم هم گذشته بود. کلا به نظرم تو بارداری ها باید سرویکس رو چک کرد که یهویی خدایی نکرده کار از کار نگذره و بعد خبردار بشیم

توی بارداری ؟ چجور بفهمم عفونت دارم یا نه بعد تو بارداری چجور پماد استفاده کردید

توی آزمایش خون هفت ماهگی که ازمایش قندم میدی مشخص میشه ، من خیلی ترشح ام داشتم ، با اپلیکاتور پماد استفاده کردم ، یه بند انگشت داخل ببری کافیه