2733
2734
عنوان

لکه سفید روی دندان

13236 بازدید | 23 پست

سلام . دندانپزشکان عزیز ممنون میشم بفرمایید که علتش چیه. 

دو روزه روی دو تا از دندونهای جلوم لکه های کوچیک سفید افتاده. روزی دوباره هم مسواک میزنم چند ساله. 

به نظرتون باید چکار کنم؟از کمبود کلسیم نیست؟چون زانوهام هم یک هفته است شَرَق شَرَق صدا میده و درد داره. 

@گشتا۹۲۹۲    

@mina_00    

@mammmmmi    

@عطرا    

@selene  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خاک عالم. چرا آخه؟ قرص کلسیم بخورم درست میشه؟

عزیزم جواب سوالت اینه 

پوسیدگی ها از لکه سفید شروع میشن و به سمت زرد و قهوه ای و نهایتا سیاه میرن

نشونه اینه خیلی مواد قندی مصرف میکنی و بهداشت دهان خوب رعایت نمیکنی 

عزیزم جواب سوالت اینه  پوسیدگی ها از لکه سفید شروع میشن و به سمت زرد و قهوه ای و نهایتا سیاه م ...

سلام عزیزم. آخه من اصلا شیرینی و شکلات و قند حدود دو ساله نمیخورم. حتی چای شیرینم نمیخورم. قند خونم هم پایینه. روزی دوبارم با خمیر دندون مسواک میکنم.

حالا باید چه کنم؟ درمان داره؟ 

2738

سلام عزیزم 

همیشه اونها رو میبینینیا فقط ساعات خاصی از روز مثلا صبحا ؟

لکه های سفید کجای دندون هستن ؟

یه دندون یا چندتا ؟

عادت خوردن مواد غذایی ترش مثل لیمو و خوابیدن با دهان باز دارین یا نه ؟

سلام عزیزم  همیشه اونها رو میبینینیا فقط ساعات خاصی از روز مثلا صبحا ؟ لکه های سفید کجای دندو ...

من با دهان باز میخوابم.

پایین دندانهای فک پایینم کلا لکه های سفید زده ،

بچه ی شیرخوارم دارم

میشه کمکم کنین

«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ»
سلام عزیزم  همیشه اونها رو میبینینیا فقط ساعات خاصی از روز مثلا صبحا ؟ لکه های سفید کجای دندو ...

عزیزم اگ دندانپزشکی ممنون میشم راهنماییم کنی..من هرچندوقت یبار فکم رو ک باز میکنم تق تق صدا میده و بعد ی مدت ی هفته اینا خوب میشد الان ۳ماهه ک فکم رو بارمیکنم تق صدا میده دلیلش رومیدونید؟

در تاریخ  99/9/9  بهترین‌ اتفاق زندگیم رخ خواهد داد 😍😍
عزیزم جواب سوالت اینه  پوسیدگی ها از لکه سفید شروع میشن و به سمت زرد و قهوه ای و نهایتا سیاه م ...

عزیزم اگ دندانپزشکی ممنون میشم راهنماییم کنی..من هرچندوقت یبار فکم رو ک باز میکنم تق تق صدا میده و بعد ی مدت ی هفته اینا خوب میشد الان ۳ماهه ک فکم رو بارمیکنم تق صدا میده دلیلش رومیدونید؟

عزیزم اگ دندانپزشکی ممنون میشم راهنماییم کنی..من هرچندوقت یبار فکم رو ک باز میکنم تق تق صدا میده و ب ...

اره عزیزم .شما کلیک دارین.مشکل از مفصل تمپورومندیبولر شماست حتما برید دکتر که براتون عکس بنویسه .اگه تازه دارید دندون عقل درمیارید که احتمالا دلیلش همونه و تریسموس هس ولی اگ دندون عقل نیس حتما عکس بنداز

اره عزیزم .شما کلیک دارین.مشکل از مفصل تمپورومندیبولر شماست حتما برید دکتر که براتون عکس بنویسه .اگه ...

عکس انداختم دوسال پیش بهم گفت دندون عقلات نهفته هستن باید جراحی بشه امامن ترسیدم نرفتم..ینی ازهمونه؟

2706