2737
2739
عنوان

یه سوال درباره کارتکس رانندگی دارم

958 بازدید | 18 پست

دوستان بهم گفتن که چهارشنبه بیا اموزشگاه کارتکس رو بدیم بهت، کلاسام تموم شد کلا، بعد پنج شنبه صبح برو راهنمایی رانندگی.

چون پنج شنبه کسی نیست باهام بیاد، تنها میرم.  اصلا نمیدونم باید چیکار کنم. رفتم راهنمایی رانندگی پیش کی باید برم؟ کلا چیکار باید بکنم؟ اصلا توضیح ندادن بهم نمیخوام برم اونجا گیج بزنم. لطفا یکی منو راهنمایی بکنه😥

راهنمایی رانندگی که نباید بری😐

باید بری آموزشگاه فرم تایید و کارتکس بهت بدن و ادرس محل ازمون بدن بهتون 

بعدم افسر به نوبت صدا میکنه میشینید پشت فرمون 

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وای چقد سخته خدایی ازمون شهر 

اصلا سخت نیست باید فک کنی تمرینه نه امتحان 

من یه ضرب قبول شدم بدون جلسه ای کلاس اضافه چون استرس نداشتم اصلا

به هم دیگه احترام بزاریم🙏 و همیشه یادمون باشه قضاوت فقط مال استا کریمه اگر کسی قضاوت کردیم دور گردون اینقدر میچرخه تا مارو تو موقعیت اون شخص قرار بده❤🙏
2738
میری راهنمایی رانندگی کارتکستو مهرو امضا میزنن کدوم شهری استاتر 

فریدونکنار اهان یعنی فقط مهر و امضا میزنن؟ الان یه سریا میگن برا امتحان باید بری که. من هنوز امتحان ایین نامه( کتبی) رو ندادم. وای کلا گیج شدم😭😭😭 یکی به من توضیح نداد تو اموزشگاه

فریدونکنار اهان یعنی فقط مهر و امضا میزنن؟ الان یه سریا میگن برا امتحان باید بری که. من هنوز امتحان ...

برای همون امتحان آیین نامه دیگه باید افسر راهنمایی رانندگی مهرو امضا کنه تا اجازه ورود ب آزمونو داشته باشی 

🌈چه آسان میشود از یاد ها رفت 🌈
کار خاصی نمیخواد،،همه میرن یه جا جمع میشن بعد سرهنگ میاد نوبتی میخونه واسه امتحان

من هنوز امتحان ایین نامه ندادم. گفتن شنبه امتحان پنج شنبه برو راهنمایی رانندگی نگفت واسه چی

2706