2733
2739
عنوان

شلوار

| مشاهده متن کامل بحث + 284 بازدید | 39 پست
شاهدختم و امید و بختم تا جنون فاصله‌ای نیست از اینجا که منم مگرم سوی تو راهی باشد چون فروغ نگهت ورن ...

قشنگ بود حال و روز منه🌹

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قشنگ بود حال و روز منه🌹

منشین با من، با من منشین
تو چه دانی که چه افسونگر و بی پا و سرم؟
تو چه دانی که پس هر نگه سادهٔ من
چه جنونی، چه نیازی، چه غمی ست؟
یا نگاه تو، که پر عصمت و ناز
بر من افتد، چه عذاب و ستمی ست
دردم این نیست ولی
دردم این است که من بی تو دگر
از جهان دورم و بی خویشتنم

منشین با من، با من منشین تو چه دانی که چه افسونگر و بی پا و سرم؟ تو چه دانی که پس هر نگه سادهٔ من چه ...

خیلی خیلی قشنگ بود مرسی😍👏

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2740
شمام به تاپیکم دقت میکردی دیگه اما و اگه نمینوشتی😊

خو من گفتم پارس کاریش نمیشه کرد گفتی اخه خیلیا میپوشن خو اگه کرونایی چرا تایپک میزنی اگه ازونا نیستی خو دیگه چکارش میخای بکنی پارس

خانوما راسته میگن شلوار لی یه سایز کوچیکتر بگیرین از سایز واقعیتون، چون لی بعد چن وقت خودش رو ول میکنه....الان من شلوار لی سایز فیت تنمه !ببرم کوچیکترشو بگیرم؟؟؟؟ سایز۴۰

چون میدونم به شعر علاقه داری، واست گذاشتم. ببخش عزیزم، قصد بی ادبی نداشتم

ممنون عزیزدلم عالی بودن😍🌹

2706