2737
2739

بچها خیلییییی بی تربیت شده شوهرم 

ی بار دعوامون شد قسم جون دخترمو خورد ک زن صیعه کردم   بعدم ک دعوامو ن شد دست روم بلند کرد و دماقم شکست...

بعد اصلا عدرخاهی نکرد باز من باهاش خوب شدم براش شام پختم اخه گفتم نپزم همجا میره میگه من مردم از گشنگی تو خونه شام نمپره گفتم بهونه دستش ندم

بعد باهاش خوب شدم گفتم برای پای چشممو ک کبود کردی ی چی بگیر بیا از داروخونه گف پول ندارم 

ازونطرفم س روززا دعوامون گزشت منو دکتر نبرد من مجبور شدم از خاهرم پول قرض بگیرم برم دکتر و دکترم گف دماقت مو برده

اومدم خونه گفتم بهش گارد گرفت ک من برای امنیت جانم زدم دماقتو شکستم تو بمن حمله ور شدی و میخاستی منو بکشی😱

همینجور دروق

بعدم بمن گف من زن صیغه ای دارم نمیخای هری برو 

بچها من ی دختر شش ماهه دارم پدرم مرده😔

مادرو یخاهر کوچک دارم ک اگ بخام قهر برم خونه مادرم مادرم ی شبه سکته میکنه خونه برادرام ایناهم برم اوناهم میگن برو سرزندگیت 

چکار کنم چه رفتاری نشون بدم از خودم جا خوابمو عوص کنم برم ی اتاق دیگ؟

اخه شباهم سرشو میکنه تو گوشی ی شبم خیلی اتفاقی دبدم داره فیلم پ و رن میبینه 

توروخدا من جز شماها کسی رو ندارم دلم خونه توروخدا کمکم کنید 

من شرایط طلافو ندارم

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این دیگه وقیح شده 

قبهه داستان براش ریخته هر گهی دلش بخاد می خوره هیچکسم نیست جلوش دربیاد

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
2728

الهی بمیرم چقدر سختی کشیدی برو خونه مامانت چیزیش نمیشه نگران نباش نزار هرغلطی که شوهرت خواست بکنه و بدونه تو جایی نمیری

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...
2738
خدا نکنه مردی بفهمه پشت گرمی نداری وای ب حال اونروز که سواستفاده میکنه

بخدا چشمام همش اشکیهبچم شیر جوش میخوره الهی خودش ینیم شه بفهمه یتمی درد بی درمونه

چقد بی انصافی   گفتم شرایط خونه مادرو ندارم

خب سکته نداره که اولا میخوای بری قهر که زهر چشم بگیری نمیخوای که تا آخر عمر بمونی بعدم حتی اگرم طلاق بگیری که سکته کردن نداره خب بپذیره مشکلاتتو

خدا لعنتش کنه فقط مرتیکه بی لیاقتو

بشکنه الهی دستش

نسل این مردا منقرض بشع انشاءالله 

عزیزم شما سعی کن یه جوری بری سرکار اگه میزاره یه درامدی داشته باشی بعدم کم کم ماجرا رو به مادرت بگو باهاش حرف بزن که یهویی شوکه نشه. . بعدشم ولش کن جونتو بچتو بردارو برو از اون خونه

اون مرد لیاقت نداره

حالا نمیتونی بری خونه مامانت  بترسونش با جونش تهدیدش کن  خودتو بزن به دیونگی مطمئن باش ...

چجوری 

همین دنبال ی راحلم

2706