2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا رو قسم میدم ب آبروی مقربان و خوبان درگاهش ک هر چه زودتر لباس عافیت ب تن دخترت بپوشونه ودیگ کوچکت ...

ممنون‌از دعای قشنگتون 🙏🏻 خواهر

امروزم میگذره میدونم زیاد نمونده منم شاد باشم خدا امیدم تویی همه امیدم تویی توکل کردم به خودت سلامتی خانواده م و خودمو از خودت میخام فقط سلامتی دیگه هیچی نمیخام دخترم خوب بشه و میدونم خوبم هست همه این ازمایشا اشتباهن با امید به خودت میرم ازمایش باز منفی میشه مطمنم 🙏🏻😍
2728
انتی بیوتیک میخوره؟؟؟

نیستاتین میدادم بهش به خاطر برفک

امروزم میگذره میدونم زیاد نمونده منم شاد باشم خدا امیدم تویی همه امیدم تویی توکل کردم به خودت سلامتی خانواده م و خودمو از خودت میخام فقط سلامتی دیگه هیچی نمیخام دخترم خوب بشه و میدونم خوبم هست همه این ازمایشا اشتباهن با امید به خودت میرم ازمایش باز منفی میشه مطمنم 🙏🏻😍

الهی بمیرم براش طفلی چقد اذیت میشه😔 دختر منم تازه دنیا اومده درک میکنم چقد سختی میکشی گلم بچه خودش سختی داره چه برسه به اینکه مریض شه از ته دلم از خدا میخوام حالش خوب شه و سلامت باشه براش صلوات میگم هرقدر تونستم انشالله یه روز بیای از سلامتیش بگی...

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...
2740

یک خورده استرستو کم کن به نظرم خیلی استرس داری این چیزای که نوشتی ۹٠درصد بچه ها دارن فقط صبر صبر صبر 

من دو تا بچم موقع خیلی کوچیک بودن خون تو مدفوعشون بود که دارو دادن خوب شدن اگه شیر خودت میدی لبنیات نخور برفک دهانم که خیلی از بچه ها میزنن بچه همسن بچه شما اعتصاب شیر میکنن میتونی تو اینترنتم سرچ کنی اینای که نوشتم به خاطر این بود که استرست کمتر بشه

الهی بمیرم براش طفلی چقد اذیت میشه😔 دختر منم تازه دنیا اومده درک میکنم چقد سختی میکشی گلم بچه خودش ...

انشالله بخدا داغونم بخدااا اینقد خستم اینقد بی حالم خودم پلاکت خونم اومده پایین ۱۰۰ هزار میترسم برم دکتر بستریم کنن به خاطر دخترم نمیرم دکترم همه بدنم کبود شده دخترمم اینطوره سه ماهشه  ارزومه یه روز بگم اوخیش امروز حالش خوبه مشمل نداره

خواهش میکنم عزیزدلم اصلا نگران نباش مطمئن باش بزرگ شدنشو میبینی... مدرسه رفتن دانشگاه رفتن و عروس شد ...

انشالله توکل به خدا🌸

عزیزم برای شفای فرشته کوچولوت به سوره حشر میخونم.. ان شاءالله خدا سلامتی بده بهش و مشکل برطرف شه..

ممنون ازتون خدا عزیزاتو برات نگهداره انشالله