2733
2734
سلام به همه دوست جونای همشهری
من می خوام تازه واسه بارداری اقدام کنم ،ازتون راهنمایی می خواستم ،اگه میشه ،هر کس یه دکتر خوب زنان زایمان (زن) سراغ داره با ذکر شماره تلفن و آدرس به من معرفی کنه ،خواهشا هر چی در موردشون می دوننین بگید ،(اخلاقشون ، بیمارستانی که زایمان می کنن،با طبیعی موافقن یا نه ؟)
ممنون می شم اگه راهنماییم کنید .
منتظرتون هستم .

بهشت زیر پای مادران بچه های بد غذاست ...
خانم دکتر رباطی هم توی دنا هست هم مطبش روبروی مهتدسی یک از 118 شماره بگیر ..زن شجاع با تجربه وجزوه هیئت علمی دانشگاه هم هست برای زایمان هر جور خودت بخواهی اقدام می کنه مگر موارد استثنا ....
تا شقایق هست زندگی باید کرد

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ندا جون من پیش خانم شهریور زایمان کردم هم خیلی خوش اخلاق و با حوصله است هم باتجربه دستشم خیلی سبکه. آدرسش کنا ر بیمارستان فرهمندفر ساختمان پاسارگاد. تلفن 6471690
صبح تماس بگیر برای عصر وقت میده.
2731
ببخشید ندا جون خیلی کار داشتم الان برگشتم. آره من طبیعی زایمان کردم توی کلاسهای زایمان فیزیولوژیک هم شرکت کردم که خیلی عالی بود هم برای خودم هم برای نی نی. ایشالا هروقت باردار شدی حتما برو حتی اگر قصد سزارین داشتی. مربی و بانیش خانم فخار هست که خودش ماماست. شمارش هم 09173111128 کلاساش 1 روز در هفته توی بیمارستان فرهمندفر خیلی به لحاظ روحی و جسمی بهت کمک میکنه. نی نیت هم آروم و صبور میشه. در ضمن موقع زایمان شوهرت هم میتونه کنارت باشه.
موفق باش عزیزم
نداجون منم برای این دومی کلاسای خانم فخار میرم.خیییییلی راضیم. البته اولی رو هم طبیعی آوردم و زیر نظر یه دکتر دیگه بودم ولی فکر کنم این یه چیز دیگه باشه!دکترم هم دکتر شهریوره.البته خود خانم فخار هم زایمان میگیره و خیلی با تجربه هست.مامان پارسا جون خواهش میکنم اگه وقت کردی از تجربیات این نوع زایمانت برامون بگو.
سلام یکتا جون من هم مثل شما بودم از بس این دکتر اون دکتر کردم دیگه خسته شده بودم واسه همین واسه پیدا کردن 1 دکتر خوب ماه ها گشتم. برای نازایی دکتر البرزی که مطبش توی زرگری هست.دکتر ابطحی که مطبش روبهروی هتل پارسه.اگرم دکتر زن خواستی دکتر کازرونی که مظبش سر ملا صدرا از سمت نمازی کنار سوپر گل ساختمون پزشکی یاس.
من خودم زیر نظر دکت کازرونیم.
اضافه کنم دکتر کازرونی هر 6 ماه 1 بار میره امریکاه واسه تکمیل دورش من واقعا این چند ماه ازش راضی بودم. چون مراحل بهبودیم رو حس کردم.
امیدوارم تونسته باشم راهنماییت کرده باشم