2737
2739
عنوان

درس خونا بیاید راهنماییم کنید

154 بازدید | 16 پست

به یه آدم درس نخون و بی حوصله پیشنهاد می کنید از روزی چند ساعت شروع کنه به درس خوندن و کلا چه توصیه ای بهش می کنید؟

مسخرس که آدما رو به دو دسته ی خوب و بد تقسیم کنیم از نظر من آدما یا جالبن یا خسته کننده😏

من روزی ا ساعت میخونم فقط😐😑

" تو مرا آزردی !...که خودم کوچ کنم از شهرت !تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت !تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... "  (سهراب سپهری)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از روزی یکساعت شروع کن هرروز بهش اضافه کن 

گوشی رو بزار یجای دور از خودت 

اگر حواست پرت شد همون لحظه مشغله ذهنی تو بنویس

خوراکی های شیرین و آبمیوه این چیزای خیلی کم بخور 

وسط درس خوندن به خودت استراحت بده 

چشاتو ببند و کمی دراز بکش( خواب خرسی نری ها)

2728

از روی دو ساعت شروع کن با برنامه سبک... درس بخون تنبل نباش 😂😂😂 ببین صبح زود پاشو اگر صبح ماشی خوابالو نیستی سر حالی شب زود بخواب صبح زود ماشو تا پسش بربیای حین مطالعه  هر ی ساعتت بیست دقیقه استراحت ون از اتاقت خارج شو باز برگرد

من مهنازم9999 پیروزی از آن سخت کوشان هست

راهش اینه که بری تجربه رتبه های برتر بخونی انگیزه بگیری مثه اونا درس بخونی خیلی موثره جدی میگم 

با ۴ ۵ ساعت شروع کردم نزدیک کنکور رسوندم به ۸ تا ده ساعت با برنامه ریزی 

2738

کتابت چند صفحه هست تقسیم بر بیست کن اگه بیست روز فرصت داری

مثلا روز اول ده صفحه بخون فردا صفحه ده تا بیست رو که خوندی دوباره یه بار دیگه از صفحه یک تا بیست بخون 

روز سوم هم بیست تا سی رو که خوندی دوباره از اول تا سی بخون 

اینطوری هر دفعه متوجه یه نکته ای تو صفحه های اول میشی

از صفحه هر کتاب نکته هاشو در بیار و یا خط بکش یا گوشه کتاب بنویس 

نکته های خیلی ضروری رو تو کاغذ بنویس 

چطوری میشه راهنمایی کنی گلم

اول باید برنامه ریزی کنی من دونه به دونه کتابامو باز میکردم ببینم هرکدوم چقد وقت نیخواد برا خوندن و تست زدن بعد یادداشت میکردم صب زود پا میشدم میخوندم تا ظهر بعد ناهار میخوردم و دوساعت استراحت میکردم دوباره از ۵ عصر شرو میکردم تا ۹ شب بقیشو میخوندم بعدم استراحت میکردم و ۱۲ میخوابیدم

کتابت چند صفحه هست تقسیم بر بیست کن اگه بیست روز فرصت داری مثلا روز اول ده صفحه بخون فردا صفحه ده ت ...

مرسی یکی از مشکلاتم اینه که تا یه بخش جدیدی رو می خونم صفحه های قبلش یادم می ره ولی فکر کنم با این روشی که گفتی یادم بمونه

مسخرس که آدما رو به دو دسته ی خوب و بد تقسیم کنیم از نظر من آدما یا جالبن یا خسته کننده😏
2706