2737
2739
عنوان

بنظرتون چرا دندونام+عکس

513 بازدید | 38 پست

چرا دندونام فاصله هستن بین شون؟نمیتونم روهم بزارمشون.اسیاب هام رو  میتونم بزارم رو هم ولی جلویی ها رو هم قرار نمیگیرن.اگه حالتون بد نمیشه عکس بزارم؟؟؟

بعد بنظرتون مشکل از فکمه یا باید ارتودنسی کنم؟؟

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
همه همینطورن

ن بعضیا چفت میشن رو هم دندوناشون.من رو هم قرارشون بدم زبونم میتونه دراد از بینشون😃😃😃😃

بهتر ازین نمیتونستم توصیف کنم😄

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵
2738
منم همینم شاید با ارتودنسی خوب بشه شاید جراحی

یکی دو تا دکتر گفتن ارتودنسی باید کنی ولی من پولشو ندارم

چون دندونا بالات کوتاهه مال اونه روهم چفت نمیشه

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
ن بعضیا چفت میشن رو هم دندوناشون.من رو هم قرارشون بدم زبونم میتونه دراد از بینشون😃😃😃😃 بهتر ازین ...

در حالت عادی ک دهان بستس دندونای بالا جلوتر از دندونای پایین قرار میگیرن نمیفهمم دیگه منظورتو برا همه هم اینطوریه 😐حالا عکس بزار بفهمم

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
2706