2737
2739
عنوان

بدترین سوتی عمرتون؟ 😆😆

| مشاهده متن کامل بحث + 3927 بازدید | 103 پست
خونه مادرشوهرم بودم عادت دارم موقع خواب شورتمو درارم.کنار بالشتم بود صب بیدار شدم تا رفتم مسواک بزنم ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
خونه مادرشوهرم بودم عادت دارم موقع خواب شورتمو درارم.کنار بالشتم بود صب بیدار شدم تا رفتم مسواک بزنم ...

وااای🤣🤣🤣

سعی کن آنقدر کامل باشی  که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوایل نامزدیم پریود شده بودم اومدم تو اتاق گفتم ای خدا چرا سامی (شوهرم) پریود نمیشه من بشم اههه 🙈🙈🙈😂😂😂😂😂

سامی ام گفت اگه خدا میخواست من پریود میشدم نمیزاشتم درد بکشی تو 🥰🥰🥰🙈

کاربریم دونفره اس  
2728

یه بار ما مانم میخواست ساندویچ مرغ درست کنع براش سینه مرغ کم داشت سر سفره وقتی بابا و شوهرمم نشسته بودن گفتم مامان مرغا رو نگا کن ببین اگه کمه منم سینه هامو بیارم..😂😂😂

فقط قیافه شوهرم اون موقع دیدنی بود

داشت کنفرانس میداد میخواست بگه زیر نظر اقای فروزانفر  به جاش گف زیر آقای فروزانفر 😂 هیچی دیگ ...

😂😂😂😂😂😂😂😂

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈@gh_73 emla@1374nazanin@
2738
یه بار ما مانم میخواست ساندویچ مرغ درست کنع براش سینه مرغ کم داشت سر سفره وقتی بابا و شوهرمم نشسته ب ...

وای خدا دلم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

یه بار ما مانم میخواست ساندویچ مرغ درست کنع براش سینه مرغ کم داشت سر سفره وقتی بابا و شوهرمم نشسته ب ...

ب فنارفتی😂😂😂

❤اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم❤برای براورده شدن آرزوهامون یه صلوات ازته دل آمین یا رب العالمین💚
2706