2733
2734
عنوان

ب تجربه هاتون نیاز دارم 😃

195 بازدید | 11 پست

قبل از بارداری چه کارهایی انجام دادید ؟ چ آزمایش هایی باید انجام بدم؟ اخه دکترم فقط فولیک اسید برام نوشته ک سه ماه بخورم و آزمایش و دارو دیگه ننوشته ...لطفا بگید چی کارا کردید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام دوستان عزیز با اجازه اسی میشه برین تو این لینک وبه دخترم رای بدین تو مسابقه نقاشی شرکت کرده ممنون میشم رای بدین هرکی رای داد لایک کنه تا براش صلوات بفرستمhttp://ghadirfestival.com/painting/?contest=photo-detail&photo_id=2357

با مردی ازدواج کن که رژتو پاک کنه نه ریملتو...

آزمایش هارو اول بارداری هم میتونی بدی عجله نکن 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2738
اخه بارها دیدم ک قبل از بارداری هم مرد هم زن آزمایش میدن ..چ آزمایش هایی هست؟

تیرویید و خون و یه سری آزمایش های ویروسی و..

مگه نگفته فعلا سه ماه قرص بخور بعد بیا برای اقدام 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺