2733
2739
عنوان

این انگشتر 😍😍+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1111 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂مامیگیم بندازم انگشتم،شماکجایی هستین؟

عزیزم اینجا همه میگن میپوشن

شما فقط میگی میندازن پس جایز هست ما بپرسیم شما کجایی هستی؟ 😂😂

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2731

یکی دیگه هست مال مادربزگ مادربزگم بوده بعد مادربرزگم دادش خالم خالم میگه به هیچ کس نمیدم😁😂

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگی من افتاد🌸🌸        اینکه من جواب بیشعوری های تو رو نمیدم ..... از شعور منه ..... پس تو هم لطف کن بیشعوری هاتو به رخ نکش......😏😏                      تو بگو طلاست از چشم بیوفته قاطی اشغالاست 🙃.              باید رو سر در نی نی سایت زد  تسبیح وارد شوید 📿📿
عزیزم اینجا همه میگن میپوشن شما فقط میگی میندازن پس جایز هست ما بپرسیم شما کجایی هستی؟ 😂😂

من تهرانم انگار من خیلی عجیبم😂😂به خودم شک کردم

من تاعید1400به بزرگترین آرزوم رسیدم🍃🍀🌹😍هرکی امضامودیدآمین بگه لطفاا❤💕

منم تهرانم

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگی من افتاد🌸🌸        اینکه من جواب بیشعوری های تو رو نمیدم ..... از شعور منه ..... پس تو هم لطف کن بیشعوری هاتو به رخ نکش......😏😏                      تو بگو طلاست از چشم بیوفته قاطی اشغالاست 🙃.              باید رو سر در نی نی سایت زد  تسبیح وارد شوید 📿📿
2738

ما هم برای زیور آلات از فعل انداختن استفاده میکنیم نه پوشیدن

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
ما هم برای زیور آلات از فعل انداختن استفاده میکنیم نه پوشیدن

عههه سلام عشقم😂😍دقیقامثل ماازیورالاتوکه نمیپوشن

من تاعید1400به بزرگترین آرزوم رسیدم🍃🍀🌹😍هرکی امضامودیدآمین بگه لطفاا❤💕
عههه سلام عشقم😂😍دقیقامثل ماازیورالاتوکه نمیپوشن

همون دیگه مثلا دستبندتو بپوش یه جوریه اصن عجیبه  

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
آخه نشنیده بودم بخداکه انگشترومیپوشن،مگه انگشترونمیندازن؟😞

چرا عزیزم درستش اینه که انگشتر دست کنیم ، لباس نیست که بپوشیم ، نمیدونم چه زبونیه میگن انگشتر بپوش ، تو این سایت فقط شنیدم 

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
2706