2733
2739
عنوان

مادرشوهرم شوهرم دعوا کردن سرقضیه ای مادرشوهرش میگه

| مشاهده متن کامل بحث + 852 بازدید | 37 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منو مامانمم بلاک کنه اینقدر عصبی نمیشم😂😂

آخه دوست دارم شوهرم ماهیت اصلی مادرشومتوجه بشه چه جادوگریه شوهرم توی اتاق بود ومنم توی آشپزخونه مادرشوهرم هی میگفت من دیگه از غذاها نمی‌خورم میرم یه جای دیگه تا بدون من بهتون خوش بگذره مادرشوهرم وپدرشوهرم چندروز خونه نبودن وبعدش که اومدن این بحثها پیش اومد مادرشوهرم هی میگفت نمی‌دونم این چندروز نبودیم چی شد که  پسرم این جورشد  

2738
😍 خوته حرص مده  حالا که گوده تقصیر تونه  ای حرفم به میرت نزن  الان اگو دیدی گودو ...

والله نمی‌دونم چه کارکنم آخه خونمون جفت خونه ی پدرشوهرمه باید هرروز ببینمش همین برخورداش حرصم میده الان احساس پیروزی می‌کنه که منو جلو شوهرم خراب کرده

والله نمی‌دونم چه کارکنم آخه خونمون جفت خونه ی پدرشوهرمه باید هرروز ببینمش همین برخورداش حرصم میده ا ...

محل نزار خودش قهر کرده 

خودش هم آشتی کنه

اون موقع اگر شوهرت گلی کرد که چرا محل به مادرم نمیدی 

اون موقع بگو برو از خودش بپرس چی کرده 

حتما دلش نمیخوادارتباط داشته باشه

محل نزار خودش قهر کرده  خودش هم آشتی کنه اون موقع اگر شوهرت گلی کرد که چرا محل به مادرم نمیدی ...

به خدا از ارزوشه ما از اونجا بریم ولی به خاطر شوهرم و اینکه خودش رو جلو شوهرم لوس کنه هیچی نمیگه ماهم به خاطر اینکه مادرشوهرم مریضه مجبوریم جفتشون خونه بگیریم

از بنده های مخلص و برگزید خداهستی این درجه از خوشبختی رو برای تمام عروس های سرزمینم آرزو دارم (البته خودمم بهش رسیدم😊😊)

اوف خدایا وقتی میای اینجا فقط باید تند تند برا حاجت بقیه صلوات بفرستی😫😫😟
2706