2737
2734
عنوان

شماهاخیلی به خودتون پیرسید؟اصلاح صورت چندوقت یبار میرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 726 بازدید | 85 پست

من دیگه ارایشگاه نمیرم با کرم موبر میزنم از بند خیلی بهتره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قبلا مرتب میرفتم ولی از وقتی کرونا اومده اصلا ارایشگاه نرفتم. این ۶ ماه هر از گاهی ژیلت استفاده میکنم. ابروهامم که شده مثه ابروی امام خمینی.😂😂

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
2731
من خودکفا شدم دیگ خودم یادگرفتم بندمیندازم توی خونه

منم همینطور اما خیلی طول میکشه جدیدا اصلا نمیتونم کمرم خیلی درد میگیره . من دستگاه بندانداز خریدم خوب بود اما خراب شده 

2738
چ مارکی؟حساسیت ایجادنمیکنه؟

سینره

برای من که خوبه نه جوشی میزنم نه ملتهب میشه

بستگی داره به بعضیا نمیسازه

صورتم لیزر شده س، ماهی یه بار شیو میکنم

ابروهامم میکرو شده س کاری نداره تمیز کردنش

برای پوستممچیزایی که لازمه استفاده میکنم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
منم همینطور اما خیلی طول میکشه جدیدا اصلا نمیتونم کمرم خیلی درد میگیره . من دستگاه بندانداز خریدم خو ...

من بار دوم سومم بود بند مینداختم دیروز انداختم خیلی تمیز شد عادت کنی طول نمیکش ..نندازی شبیه نارگیل میش ادم

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️
خراب نمیکنه صورت رو؟ 

نه دیگه کرم مخصوص صورته

البته ممکنه برای بعضیا ملتهب کنه صورتو 

باید اول امتحان کنی یه کوچولو

من بار دوم سومم بود بند مینداختم دیروز انداختم خیلی تمیز شد عادت کنی طول نمیکش ..نندازی شبیه نارگیل ...

الان دقیقا شبیه نارگیلم خودم از خودم بدم میاد دوست ندارم کسی ببینتم😅

2706