2737
2739
خوب کردی عزیزم. عجله نکن اصلا. بورس صبوری میخواد. به قول یکی میگفت بورس پولو از دست ادمای عجول درمیا ...

اره فقط صبر و حوصله میخواد 

نمیشه خو همش مثبت باشن بدبختا خودشونم خسته شدن با این بازار سبز 😉😂😂

کاربر ترکیده ام 😎برا مادران بی بچه و بخت گشایی دخترهای مجرد و حاجت روایی هممون یه صلوات محمدی پسندبفرستین😍😍😍😍😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اه،سهم گند، و رانتی یکبار غلط کردم داخلش رفتم و فهمیدم چه گندیه بیخیالش شدم برای همیشه،اگه ۴۰ هزارتو ...

بعضی سهاما همینجورین.ی تایمی سهامدارو خسته میکنن سهمو از دستشون در میارن.بعد ب قیمت بالاتر ب کسای دیگه میفروشن

اه،سهم گند، و رانتی یکبار غلط کردم داخلش رفتم و فهمیدم چه گندیه بیخیالش شدم برای همیشه،اگه ۴۰ هزارتو ...

۱۵ ملیون بی زبون داده فاذر خریده

باز نمیشه حداقل بگم بفروشش

رو اعصابمه

خدایا واسه همه بهترینارو جفت و جور کن
2728
بعضی سهاما همینجورین.ی تایمی سهامدارو خسته میکنن سهمو از دستشون در میارن.بعد ب قیمت بالاتر ب کسای دی ...

وارن بافت بورس ایران🙏

تاپیک های آموزشی بورس😊 فقط در تاپیک های اقتصادی🧐 آقا هستم🙏
بعضی سهاما همینجورین.ی تایمی سهامدارو خسته میکنن سهمو از دستشون در میارن.بعد ب قیمت بالاتر ب کسای دی ...

کلا بسته باز نمیشه که با قیمت پایین بگم بفروشه

آیینه دق شده 

خدایا واسه همه بهترینارو جفت و جور کن
2738
۱۵ ملیون بی زبون داده فاذر خریده باز نمیشه حداقل بگم بفروشش رو اعصابمه

این سهم دست چند نفر خاص هست،ولی ان شاءالله با درصد خوب باز بشه و ازش سود کنید 

صحبت های منو دلیل براینکه سود نمیده نزارید

این سهم دست چند نفر خاص هست،ولی ان شاءالله با درصد خوب باز بشه و ازش سود کنید  صحبت های منو دل ...

سلام کسالتتون برطرف شد؟

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
سلام کسالتتون برطرف شد؟

نچ😥

کلی کارهام عقب افتاده،البته فعلا به همین اندازه که بتونم پاشم ی چیزی بخورم هم راضی هستم

2706