2737
2734
عنوان

زندگی متاهلی رو توصیف کنید؟

556 بازدید | 64 پست

سوالم جدیه. اگر بخواین تو چن تا کلمه یا چن  جمله تعریف کنید که زندگی مشترک و متاهلی چیه و چه  حالت و شرایطی داره چی می گید ؟؟؟؟من خودم مجردم... 

اینم بگید که چن ساله ازدواج کردید و چن سالتونه؟ 

خانما 133000تا صلوات دارم کسی کمکم میکنه? تعدا بگید فقط لطفا، ان شاالله جز شادی وخنده های از ته دل، و سلامتی چیزی نبینید تو زندگیتون، استارتر ببخشید اینجا مطرح کردم ان شاالله شمام حاجتی تو دلت نمونه😊😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

۱ ساله ازدواج کردم

و با مادرم هم نظرم

اگه انتخاب درستی داشته باشی

زندگی متاهلی مثل عسل شیرینه🤩

من تو سن کم ازدواج کردم ولی پشیمون نیستم

البته اینکه از مجردیامم بهترین استفاده رو کردم بی تاثیر نیست

❤🖤السلام علیک یا اباعبدالله الحسین🖤❤

مسئولیت پذیری 

عشق 

شادی و ناراحتی باهم 

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….
ازدواج مثه گوجه سبزه..نخور آب دهنت میریزه..بخوری دندونت درد میکنه..

اخ ک گفتی. همینه وسلام

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

مجردم اما به نظرم پذیرش یک مسئولیت سنگین

که باید قبلش کلی آموزش ببینی و مطالعه کنی

همون طور که ما برای یک امتحان ساده آموزش می بینیم و مطالعه می کنیم

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
2706