2733
2734
عنوان

چجوری به نامزدم علاقه مند شم

| مشاهده متن کامل بحث + 2912 بازدید | 196 پست

هيچكاري نكن نخواه علاقمند بشي  جون فكر مي كني بايد علاقمند باشي اذيت ميشي  شما بخاطر يكسري فوايدديگر وارد اين رابطه شديد اينها هم كه ميگن كشته مرده ايم  ممكنه تعريف ديگه اي از اين رابطه داشته باشن 

مثلا شما هيچوقت سعي نمي كني به مادرت علاقمند شي خودش ايجاد ميشه يا به بچت چون روابطي بوجود مياد كه اين اتفاق به يك شكلي مي افته

يك ماهو نيم خيلي كمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درسته عزیزم .اما من خودم به شخصه نمیتونم با ۳ یا ۴ جلسه خواستگاری عاشق کسی بشم و ب عنوان همسرم قبلول ...

درسته من خودمم ۴ماه با همسرم حرف میزدم ولی هردومون فقط به قصد ازدواج بود خواهرش که دوستم بود هم خبر داشت...ولی زنداداشم کاملا خاستگاریش سنتی بود و گفت که باید یه ماه حرف بزنن تا همو بشناسن والان تو زندگیشون کاملا موفقن

گاهی یک مردبهانه دلخوشی یک زن میشود ویک زن بانی یک مرد...خدایا بهانه دلخوشی را دارم اما باقی اش را به تو میسپارم۰۰۰۰👶👶🤰🤰🤱👶بالاخره تموم شد انتظارم برای تو...تو در اغوشمی
اره عقد کردیم. چون که ن قیافه داره ن پول نه حرف همو میفهمیم. و از اول یه حس بدی تو دلم مونده ازش&nbs ...

بخاطره چی پس ب ایشون جواب مثبت دادی ؟

دیگ چیزی نمونده ک‌بغل بگیرمت دی ماه زمینی میشی رویایه بچگیام تعبیر شد منو بابا مرتضی بی صبرانه منتظرتیم رادمان مامان ❤️
2728
اره عقد کردیم. چون که ن قیافه داره ن پول نه حرف همو میفهمیم. و از اول یه حس بدی تو دلم مونده ازش&nbs ...

چند سالته؟

به نظرم از ترس اینکه بمونی و دیگه نتونی ازدواج کنی به این آقا ج دادی

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه هنوز عقدی ازالان تمومش کنی بهتره  ادم باکسی که دوست نداره نمیتونه زندگی کنه دست خود ادم نی ...

من ک وابستش نکردم. خودش از روز خاستگاری گف دوسم داره. من جواب رد دادم. اما دوباره اومدن. و بار دوم خانواده منو تحت فشار گزاشتن. گفتن چون مطلقه ای از این بهتر نمیاد. منم از اول دوسش نداشتم. الانم اصلا نمیتونم بهش بگم دلمم نمیخاد دلش بشکنه. 

2738
نمیتونم ب چند دلیل اولا ازدواج دوممه. دوما نمیتونم دلشو بشکنم. سوما بحث آبروی دو خانواده وسطه

اب متبرک درس کن بخور تا چهل روز

به اون هم بگو اینکارو بکنه 

ان شالله که عشق خدایی بهتون بده

تضمینی جواب گرفتن

خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم
من فکر می کردم باید اول علاقمند شد بعد ازدواج کرد واسه چی این مدلی نامزد کردی پس

چون مطلقه بودم. خانواده خیلی فشار اوردن گفتن اگه ازدواج نکنی تو خونه میمونی و ال میشه بل میشه. 😔

بعنی ایشون بلد نیست جذب کنه شما رو ؟ 

کم میزاره ؟ 

حالا تو هر چی 

یا محبت زبونی 

یا محبت جن سی 

هزینه ای که مربوط ب شما باشه 

کادو و گردش و ...

بی تفاوت هست نسبت ب شما 

خانواده اش اذیت میکنن

یا چی ؟!؟!؟

من ک وابستش نکردم. خودش از روز خاستگاری گف دوسم داره. من جواب رد دادم. اما دوباره اومدن. و بار دوم خ ...

به نظرم این حرف ها رو ول کن  میدونم که دارم میگم  کلاس های مختلف برو یا درس بخون یه مدرکی چیزی بگیر  سر کار برو   اگر نمیری سر کار 

خلاصه خودت رو بالابکش نزار تمرکزت فقط رو این مسئله باشه

ممنون

عزیزم یه چیزی اگه دلت یه جا دیگه گیره فک نکنم بتونی کامل اونو فراموش کنی اما اگه جای دیگه نیس میتونی عاشقش بشی ولی باید بری پیش مشاور

گاهی یک مردبهانه دلخوشی یک زن میشود ویک زن بانی یک مرد...خدایا بهانه دلخوشی را دارم اما باقی اش را به تو میسپارم۰۰۰۰👶👶🤰🤰🤱👶بالاخره تموم شد انتظارم برای تو...تو در اغوشمی

نمیتونی که جدا بشی  بخاطر خانوادتو تنهایییتو  و بار سوم ازدواج کردن ک از همه بدتره..حداقل ذکر یا ودود رو روزی 100 مرتبه بگو ایشالله بینتون علاقه دو طرفه بوجود میاد

2706