2733
2739
عنوان

لطفا بیاید کمرم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 186 بازدید | 21 پست
وای پس همونهخداروشکر پس دیسکم نیست ممنون ازت دارو چی داد دکتر امپول و قرص

امپول روغنی شل کننده عضلات و قرص مورتوکاربامول ک هیچ تاثیری نداشتن امپولش وحشتناک درد داشت فقط کیسه اب گرم و دوش اب گرم کمرمو خوب کرد 

امپول روغنی شل کننده عضلات و قرص مورتوکاربامول ک هیچ تاثیری نداشتن امپولش وحشتناک درد داشت فقط کیسه ...

امپول تو کمرت ک نزد.؟

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه اولا ادم اسیب میبینه میگن یخ بعد کمپرس گرم خیالمو راحت کردی عزیزم ببینم میتونم پاشم یبار دیگه ...

خواهش عزیزم منم این اتفاق افتاد واسم فکر کردم دیسکم پاره شد اخه کمرم از بچگی اسیب دیده و الانم تازه ۲۲سالمه ولی همون رگ ب رگ شده بود 

2731

خداروشکر خوب شدی

تو خیلی جوونی ماشالله من ۴۲ سالمه

مراقب خودت باش خیلی

اصلا سنگین بلند نکن تو میخوای نگتازه مادر شی ان شالله

اصلا اصلا سنگین جابجا نکن

ببین من عضلات شکمم در بارداری فاصله گرفت و پاره شد و الان شکمم روده و اینا از بینش مثل فتق زده بیرون بسکه سنگین بلند کردم من

نکن دختر خوب

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت
به نظرم یه دوش آب گرم بگیر و یا از کیسه آب گرم اسفاده کن و بعید میدونم که دیسک پاره شده باشه چون فک ...

ممنون حتما اینکار میکنم الان به کنر دراز کشیدم دارم تایپ نیکنم خوبم ولی تکون خوردنی درد بدی داره نفسم میگیره