2733
2739
عنوان

چرا اینقد عقده دارید برای ترکوندن تاپیک؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 719 بازدید | 134 پست
احمقن یه سری یکیشون تو ی تاپیک دیگه گفت خوشم میاد همه تاپیکارو گزارش بزنم کیف میکنم از ته دل ذوق میک ...

خاااااااک تو سر عقده ایش

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
من تاپیکای حس ششم و هرچی مربوط به خرافاته گزارش میزنم 

حس ششم ک منم اعتقاد ندارم ولی یه سری اعتقاد دارن بزا خوش باشن بما چ ک گزارش بزنیم تو میتونی بری همه رمالا رو جمع کنی عه کف خیابون،؟؟پ ب اینام کار نداشته باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو دوست نداری نرو مجبورت نکردن که

نمیرم اما اینجا محیطیه که توش دارم وقت میگذرونم پس برام مهمهکه کجا دارم وقت میگذرونم تاجایی که میشه هم باید جلو اینچیزا رو گرفت به غیر این موارد برا هیچ چیز دیگه ای گزارش نزدم و نمیزنم 

🙂

من این تاپیکهایی که نام بردی رو ندیدم ولی عزیزم تاپیک بیخودی حذف نمیشه.یا بحث قومیتی توش میشه یا بددهنی میشه یا دعوا میشه یا بی احترامی به عقایدو.... .گزارش زدن هم آزاده اگه کسی احساس کنه موضوع یا محتوای تاپیکی نامناسبه حق گزارش زدن رو داره و این حقیه که مسئولان سایت در اختیار کاربرها قرار دادن.پس درست نیست بخاطر گزارش زدن عقده ای و احمق خطاب بشن.بالاخره نظر همه مثل ما نیست

2740

اینجا من خودم ماه رمضان دعاهای هر روز ماه رو میگذاشتم تا دیگران هم تشویق به خوندنش بشن

اون وقت یه عده گزارش میزدن و چرت و پرت زیرش میگفتن

کسی که به حرف معصوم حمله بکنه و جبهه بگیره چه انتظاری باید ازش داشت؟

حس ششم ک منم اعتقاد ندارم ولی یه سری اعتقاد دارن بزا خوش باشن بما چ ک گزارش بزنیم تو میتونی بری همه ...

اونارم اگه میتونستم میکردم حالا که اونا رو نمیتونم حداقل جلو این چیزا رو از همین جای کوچیک بگیریم بهتره 

🙂
بازم میتونی تو رختخوابشون نری بشینی سرحات

عزیزم به خودت مسلط باش ! و پست من رو درست بخون ! نگفتم گزارش میزنم . نظرم رو گفتم اونم مودبانه

شمادهمیشه همینقدر پرخاش میکنی ؟!

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
من گزارش نمیزنم اصولا . نسبت به تاریخ عضویتم کلا شاید ۱۰ بار زده باشم . اما اختصاصا در مورد تاپیک ج ...

عزیزم اون خانم ک میاد راجب مشکل جنسیش یا برای مثال سرد بودن خودش یا سرد بودن شوهرش حرف میزنه و دنبال راه حل میگرده چ گناهی کرده ک براش گزارش میزنی ؟؟؟رختخواب پهن کردن چ صیغه ایه ؟؟لابد مشکل داره ک تاپیک زده

2706