2737
2734
عنوان

😹خاطره های خنگولی دوران دبستان😹

| مشاهده متن کامل بحث + 19003 بازدید | 560 پست
ببخشید عزیزم🤭  شعره محلی هست ک خیلی دوسش دارم  تا متنتو خوندم دلم گرف یاده همین شعر افت ...

نه عزیز دلم ناراحت نشدم همه چی قسمته. هر چی خدا خواست .من دلم میگیره چون اون عشق واقعا پاکه پاک بود 

نه عزیز دلم ناراحت نشدم همه چی قسمته. هر چی خدا خواست .من دلم میگیره چون اون عشق واقعا پاکه پاک بود& ...

عزیزم یه چیزی میتونم بگم بهت؟؟؟

اینقد میخندم تا اشکم دربیاد😕😂😹✌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
😂😂😂ای بابا  تازه اینا به کنار ما یه بار معلممون اومد بلند شه پاش گیر کرد به صندلیش پرت شد ت ...

یه بار سرکلاس ریاضی معلممون انگار خنگ بود بعد من با رفتارش خندم گرفت رفتم زیر  میز باز صدای خندم میومد تا معلمه اومد بالا سرم با گوشه کتابش زد تو سرم قشنگ ستاره های دور سرمو دیدم 😐

خودت باش😎مگه خودت چشه 
یه بار سرکلاس ریاضی معلممون انگار خنگ بود بعد من با رفتارش خندم گرفت رفتم زیر  میز باز صدای خند ...

😂💦😹ای خدا 

مث قضیه گچ پرت کردن معلم ما😹

تازه من یه بار یکی از دوستام و بردن برا درس معلم گیرش انداخته بود گوشی ی دیوار میگفت با تخته پاک کن میزنمت😂😂😂😂😂😂

تو دیگه اخرشی بلوز دامن😂😂😂😂😂😂😂

آخه تازه خریده بودمشون میخواستم باهاشون پز بدم🤪🤪🤪👊

من در تاریخ ۹/۹/۹۹ یعنی روز تولدم ب کسی ک سالهاست دوسش دارم رسیدم♥️😍 اون دانشگاهی  ک میخوام قبول شدم😍♥️ خدایا شکر  ♥️♥️  
2738
آخه تازه خریده بودمشون میخواستم باهاشون پز بدم🤪🤪🤪👊

😂😂😂کاش عکس بلوز دامنتو داشتی میزاشتی برامون😂😂😂😂

2706