2733
2739
عنوان

معرفی برنامه برای روتوش عکس

3828 بازدید | 13 پست

بچه ها یه برنامه بهم معرفی کنید که باهاش بتونم عکسای سلفی یا چهره رو خوشکل کنم .نمیخوام از این برنامه ها باشه که چیزی به عکس اد میکنه میخوام مثلا پوست رو صاف کنه و لک و جوش و چروک تو عکس از بین بره

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسنپ بزن

این چیه ...چی سرچ کنم تو گوگل

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
2728

بیوتی پلاس

همون لحظه که داری عکسم میگیری میتونی تنظیم کنی که پوستت رو صاف کنه

دماغت رو کوچیک  و... یه سری امکانات دیگه

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
فتوشاپ

چنتا برنامه دان کردم ولی هیچ کدوم این اپشن که پوست رو صاف کنه نداره .این برنامه کی میگی داره ؟

2738

ممنون برم ببینم کدومشون خوب

بیوتی پلاس همون لحظه که داری عکسم میگیری میتونی تنظیم کنی که پوستت رو صاف کنه دماغت رو کوچیک   ...

چرا واسه من نمیشه ☹ چن وقته کلی عکسمو درست میکنم بعد ک میخام تایید بزنم هر کاری میکنم نمیشه بروزش کردم حذف و نصبم کردم ولی بازم نشد☹ حتی سیوم نمیشه

هیـــــچ جݩگــــــي بیــن "ط" و دنیاي بیــرونت نیست؛ جݩگ اصݪـــي  بیــن  اراده و بهانه هاست.وزن شروع ۸۷😖😱 قد ۱۶۵ 🙃.هدف اول ←۸۲✔.هدف دوم←۷۷ ‌هدف سوم← ۷۲. هدف چهارم← ۶۷ .هدف پنجم← ۶۲ . هدف شیشم← 57.هدف اخر ۵۵. 300*86☜250*85☜300*84☜150*83.من به خودم یه حال خوب بدهکارم پس وظیفمه که به خواسته ها و ارزوهام برسم اونم فقط و فقط بخاطر حال دل خودم😇