2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم امپول نزدم دو دوره مصرف کردم بار دوم باردار شدم

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
چون فولیات کوچیکن برا روز دوازدهم ولی تاروز پونزدهمم وقت داره رشد کنه سیکلت چن روزه است؟؟

اگه روز اول ك لك شدم رو حساب نكنم روز يازدهمم، ٢٨-٢٩ روزه سيكلم، اما اصلن بهم نگفت چندروز ديكه دوباره سونو بده 

2738
اگه روز اول ك لك شدم رو حساب نكنم روز يازدهمم، ٢٨-٢٩ روزه سيكلم، اما اصلن بهم نگفت چندروز ديكه دوبار ...

چون کوچیک بودن نخواسته چیزی بگه توافدامتو بکن خدابخاد ازهمون فولیامیشه هروز یک الی دومیلی بیشترمیشه فولیا باید از18بزرگترباشه تابتونه ازاد بشه

منم پنجشنبه میخوام برم سونو ولی آمپول داده میگن آمپول بده بهتره چون قرص خوردیم ممکنه آزاد نشن تبدیل ...

اره منم اينو شنيدم ب دكتر گفتم گفت اونا ك ي فوليكول بالغ دارن امپول بايد بزنن 

داروچی داد بهت وقتی سونو رودید یااصلا بعدسونوچی گفت بهت گفت اقدام کن یاچی؟؟

دارو نداد گفت اقدامتو بكن يك شب درميون، اگه باردار شدي ك خداروشكر نشدي نامه ميزنيم برو مراكز ناباروري

2706