2737
2739
عنوان

خانومای بچه ی دوسالم پاش شکسته بیاید خاهش میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 547 بازدید | 66 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واسه چی خوبه ؟

هم برا شکستگی. قد یه عدس میدن طرف بخوره. هم برا خوب شدن کوفتگی. البته اصلش باید باشه. خیلی کم گیر میاد. شوهرتو بفرست عطاریای قدیمی ببین دارن. اگه دارن فقط آبش کن و بمالش روی انگشتش. نده بخوره چون ممکنه ناخالصی داشته باشه. از اقوام هم سوال کن. معمولا یه نفر پیدا میشه که داشته باشه. 

گفتن تادوروز پماد بزن یخ بزا حوله گرم بزار تادوروز دیدی کمتر نشد دردش ورمش ببرش ارتوپد

ولشون کن دکترارو بچه دوروز همش درد میکشه ببرش متخصص منم دخترم دستش شکست سریع بردم متخصص این عمومیا زیاد حالیشون نیس

عاشق باش 🌺عاشق خدا🌺عاشق امامت🌺التماس دعا
عکس گرفتم دیروز یه دکتر میگفت توعکس شکستگی داره دوتا از دکترا گفتن ن نشکسته ببر یخ بزار روش خوب میشه ...

ببین پسر من دوسالگی اینجوری شد از بلتدی مستقیم اومد پایین، پاهاش ورم کرد عکس گرفتیم گفت نشکسته فرداش ورم دوبرابر شد وکبود وخون مرده. از درد گریه میکرد بازم عکس گرفتیم گفتن نشکسته ولی یه مویرگ پاره شده. پاشو گچ گرفتیم 21روز بعد بازکردیم. وقتی درد داره پی گیر شو

و... تو را چقدر دوست دارم عاشقانه تا پای جان🌹💕
2738
بله عکس گرفتم تو یه بیمارستات ک دکترش گفت شکستگی داره بردم یه بیمارستان دیگه ک دکترای خوبی داشت اونا ...

بنده خدا بچه رو چرا میتابونی اونم تو بیمارستان که آلوده

خوب میبردی دکتر ارتوپد

گناه داره بچه درد داره می‌دونی شکسته شدن چقدر درد داره 

ببین پسر من دوسالگی اینجوری شد از بلتدی مستقیم اومد پایین، پاهاش ورم کرد عکس گرفتیم گفت نشکسته فرداش ...

گفتیم گچ بزارین اتل ببندین گفتن نیاز نیست ولیوتاصب همش گریه میکرد شربتم روش اثرنداشت

چی هست

یه ادمایی هستن ک دکتر نیستن ولی بلدن شکستگی و در رفتگیو درست کنن معمولا از دکترا هم بیشتر حالیشونه پرس و جو کن ببین تو شهرتون کیا هستن ما یکی داریم خیلییییی وارده بدون عکس و هیچی همه چیو درست تسخیص میده و درست میکنه

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....

واییی خداااااا این معلومه شکسته ک دردشم اروم نمیش 

من نمیدونم کی ب این دکترا مدرک میده 😑

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
بنده خدا بچه رو چرا میتابونی اونم تو بیمارستان که آلوده خوب میبردی دکتر ارتوپد گناه داره بچه درد د ...

چیکارکنم هی منومیفرستادن این بیمارستان اون بیمارستان.پسرم میتونه رو پاش راه بره ولی میلنگه

عکس گرفتم دیروز یه دکتر میگفت توعکس شکستگی داره دوتا از دکترا گفتن ن نشکسته ببر یخ بزار روش خوب میشه ...

ببر گچ بگیرید به حرف دکترا گوش نکن اکثرشون نمیتونن تشخیص بدن

برا منم پیش اومده یه دکتر میگفت شکسته یکی میگفت ترکه یکی میگفت مو برداشته یکی میگفت هیچی نیست

اما اونی که دلمو شکست رو نمیتونم ببخشم.... خدایا خودت دست به کار شو....
واییی خداااااا این معلومه شکسته ک دردشم اروم نمیش  من نمیدونم کی ب این دکترا مدرک میده 😑

تاصب نخابید😥دکترا هرسته بیمارستان انگار دانشچو بودن جواب درست درمون نمیدادن

2706