2733
2734
عنوان

شوهرم گقت دیگه هیچی بهت نمیگم😢

771 بازدید | 37 پست

بچه ها دیروز غروب قرار بود  شوهرم زودتر از سرکار بیاد که بریم یجایی حتما هم باید شب نشده میرفتیم چون میبست بعد کلی پیام دادم زود تعطیل کردم بیام چرخ عقبم پنچر شد واسنادم رفیقم بیاد ببریم پنچر گیری بیاریم وصل کنیم خلاصه نیومد تا 11 شب وقتی اومد من تو گوشبش دنیال شماره کسی بودم بودم اتفاقی دیدم مادرش بعداظهر چندین بار یهش زنگ زده گقتم مادرت جرا اینقدر زنگ زده چیکار داشت گقت هیچی زنگ زد میخواست بره گوشی یخره واسه خودش گفتم گوشی؟؟ اون که  گوشی داره و همشم ناله میکنه پول ندارم. گقت به تو ماله خودشه میخواد بخره گوشیه خودشو میخواد بده یه میثاق واسه خودش بخره  (شوهر من چتدین ماه پیش گوشیش شکست همش با گوشیشای قدیمی  و داغونی که دوران دوستیمون  داشتیم کاز میکردم هیجکس یه تعارف نزد بیا این گوشیو نگه دار تا بخری خداروسکر ما قسطی خریدیم ولی خواستم بگم رو رفتار مادر شوهزم اینا سر گوشی  خیلی حساس شدم) منم گفتم عه اون موقع توام نداشتی به تو دادن که حالا از تو میخوان حمالیشونی رو کنی عین خزسوارت شن ببریشون گوشی بخزن خودشون برن  گفت دهنتو بببند میثاق بهش پول داده منم امروز میخواستم قبل اینکه بیام دنیال تو یدقه ببرمشون گقتم اگه پول داده خره مگه گوشیه مادرتو بگیره چرا نرقت با همون پول یکی نخرید بهم گفت دیگه من مثل تو نفهم و فضول نیستم همه جیو بپرسم معلوم بود که داره دروع میگه و مادرش بین بچه ها فرق میزاره همینطوری داره گوشیشو میده به پسرش. منم گفتم اینقدر بهت پیام میدم زنگ میزنم زود بیا بریم اونجا نمیای اونوقت تا اونا بهت زنگ میزنن بیا خر حمالی فوری میری. یهو داغ کرد گفت همینکارارو میکنی اکثر چیزازو یهت نمیگم.  بعدشم چشاشو درشت کرد با تمام عصبانیت و نفرت اومد جلوم گفت از اینجا یعد یادت باشه ار امشب به بعد یادت باشه دیگه  هرچیزی پیش بیاد هرچی بشه هرجا برم هیچیو بهت نمیگم   من از دیشب تاحالا اینقد استرس دارم اشفته ام جیکار کنم بنظرتون ترس ورم داشته اخه میشه مگه ندونم کجاس کجا میره چه کاری میخواد بکنه چی واسش پیش میاد....؟؟ اینجوری بخواد باشه پس اعتماد چی پس زندگیمون چی؟؟ توو خدا بیایین کمک چیکار کنم چی بگگم

وای امروز چه خبره همش تاپیک شوهر میبینم🤭🤭🤭

😊🙋🏻‍♀زن باید وقتی آقاش میگه لباسامو اتو کن...🙋🏻‍♂بگه🙂🤷🏻‍♀شلوار لی که اتو نمیخواد 😐🙎🏻‍♂پایین پیرهنتم که میره تو شلوار😒🙎🏻‍♂آستینتو هم که میدی بالا☹️🙍🏻‍♂جلوشم که صافه 😩💆🏻‍♂یعقتم که بازه😖🤷🏻‍♂پشتشم که الان لم بدی به صندلی ماشین صاف میشه🙆🏻‍♂بقیش هم هر چی مونده بده اتو کنم سایه سرم 🤗تاج سرم🤗 🤦🏻‍♂🚶🏼🚶🏼🚶🏼😊😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

دوست گلم ببخشید این حرفو میزنم شما اولا اشتباه کردی ک گوشیشو چک کردی

دوم با این تلخی بهش پریدی ک حتی فرصت حرف زدنم گرفتی

سوم مستقیم ب مادرش حمله کردی 

همه اینا رو هم میشه اروم گفت و فک نکنه شما دشمن مادرشی

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…

بابا جان خیلی خب بین بچه هاش فرق میزاره تا باید بکوبونی تا صورت شوهرت؟؟؟اخه این چه رفتاریه فکر میکنی نمیفهمه فرق میزارن؟؟؟؟

مادر و پدرشه نمیتونه مادرش میگه منو ببر فلان جا بگه که نه

اصلا نمیتونم درک کنم

نگران خودتم نباش دوروز دیگه اتیشش میخوابه تو یاد بگیر دیگه هرچیزیو به شوهرت نگی

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
2740

عزیزم یه کم بد حرف زدی😞

با هر مردی اینطور حرف بزنی معلومه عصبی میشه

در مورد گوشی هم بهش فکر نکن اگر خودش خریده باشه که تو هنین دعوا میگفت اره خودم خریدم

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!

واقعا اینقدر راحت به شوهرت توهین میکنی؟ شوهرته ها..میتونی ملایم بگی اخه.. این چه طرز رفاریه معلومه اونم منطقی فکر نمیکنه وقتی بهش توهین بشه! باید حمایتش کنی و نم نم گوشزد کنی. یهو اینجوری گفتن اخه بده

منم به مادر شوهرم گیر بدم شوهرم میگه دیگه هیچی بهت نمیگم و دعوا میشه. 

میدونی اگه ما از خانواده ی شوهرمون ناراحتیم شوهرمون که گناهی نکرده. پس باید بی‌خیال باشیم و زندگی کنیم . 

فقط حضرت علی علیه السلام امیرالمؤمنین است.اولی و آخری نداریم . عشق فقط عشق مولا علی علیه السلام 

خب عزیزم قبول کن توام تند رفتار کردی اصن قربونت برم تا نیم ساعت بعد از اینکه شوهرت اومده خونه نبایدهمش بگی چرا این کارو کردی چرا گوشیت خاموش بود یا چرا ها دیگه بعد نیم ساعت وقتی چیزی خورد استراحت کرد با خوشحالی بهش بگو 

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین

استارتر کسی به خانوادم توهین کنه همچین میزنمش خون بالا بیاره😐 همین که نزده سیاه و کبودت کنه برو خداروشکر کن شما هم اگر پول داری برای خانوادت خرج کن گلم

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
2706