2733
2739

بچه ها دیروز غروب قرار بود  شوهرم زودتر از سرکار بیاد که بریم یجایی حتما هم باید شب نشده میرفتیم چون میبست بعد کلی پیام دادم زود تعطیل کردم بیام چرخ عقبم پنچر شد واسنادم رفیقم بیاد ببریم پنچر گیری بیاریم وصل کنیم خلاصه نیومد تا 11 شب وقتی اومد من تو گوشبش دنیال شماره کسی بودم بودم اتفاقی دیدم مادرش بعداظهر چندین بار یهش زنگ زده گقتم مادرت جرا اینقدر زنگ زده چیکار داشت گقت هیچی زنگ زد میخواست بره گوشی یخره واسه خودش گفتم گوشی؟؟ اون که  گوشی داره و همشم ناله میکنه پول ندارم. گقت به تو ماله خودشه میخواد بخره گوشیه خودشو میخواد بده یه میثاق واسه خودش بخره  (شوهر من چتدین ماه پیش گوشیش شکست همش با گوشیشای قدیمی  و داغونی که دوران دوستیمون  داشتیم کاز میکردم هیجکس یه تعارف نزد بیا این گوشیو نگه دار تا بخری خداروسکر ما قسطی خریدیم ولی خواستم بگم رو رفتار مادر شوهزم اینا سر گوشی  خیلی حساس شدم) منم گفتم عه اون موقع توام نداشتی به تو دادن که حالا از تو میخوان حمالیشونی رو کنی عین خزسوارت شن ببریشون گوشی بخزن خودشون برن  گفت دهنتو بببند میثاق بهش پول داده منم امروز میخواستم قبل اینکه بیام دنیال تو یدقه ببرمشون گقتم اگه پول داده خره مگه گوشیه مادرتو بگیره چرا نرقت با همون پول یکی نخرید بهم گفت دیگه من مثل تو نفهم و فضول نیستم همه جیو بپرسم معلوم بود که داره دروع میگه و مادرش بین بچه ها فرق میزاره همینطوری داره گوشیشو میده به پسرش. منم گفتم اینقدر بهت پیام میدم زنگ میزنم زود بیا بریم اونجا نمیای اونوقت تا اونا بهت زنگ میزنن بیا خر حمالی فوری میری. یهو داغ کرد گفت همینکارارو میکنی اکثر چیزازو یهت نمیگم.  بعدشم چشاشو درشت کرد با تمام عصبانیت و نفرت اومد جلوم گفت از اینجا یعد یادت باشه ار امشب به بعد یادت باشه دیگه  هرچیزی پیش بیاد هرچی بشه هرجا برم هیچیو بهت نمیگم   من از دیشب تاحالا اینقد استرس دارم اشفته ام جیکار کنم بنظرتون ترس ورم داشته اخه میشه مگه ندونم کجاس کجا میره چه کاری میخواد بکنه چی واسش پیش میاد....؟؟ اینجوری بخواد باشه پس اعتماد چی پس زندگیمون چی؟؟ توو خدا بیایین کمک چیکار کنم چی بگگم

چقد بد باهاس حرف میزنی شوهرتو بی احترام میکنی همش خرخر

زشتهواقعا تو‌خانومی مثلا

الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم من به دستان خدا خیره شدم‌معجزه کرد❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ببخشیدا با رفتارای تو منم بودم ازت پنهان کاری میکردم .وظیفه بچه هست که در خدمت خانواده باشن گاهی اسمشو نزاریم خرحمالی.وقتی شما تینجوری توهین میکنی به خودشو خانوادش شوهرت واسه این که تیکه های تو رو نشنوه مجبوره دروغ بگه

دقت کردین جایی که میخوان کسی زباله نریزه رو دیوارش نوشتن لعنت بر پدر و مادر کسی که در این مکان زباله بریزد؟حالا خوبه  بگن که لعنت بر پدر و مادر کسی که ماسک نمیزند؟جان عزیزانمون ماسک بزنیم تا جونشون در خطر نباشه😷😷😷😷😷😷😷 
2738

احساس می کنم داری بازجوییش می کنی شاید شوهرت هم مثل من فکر میکنه

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!

من بودم مقابله ب مثل میکردم منم هر کار میخواستم میکردم دیگ باهاش در میون نمیزاشتم بسووزه

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^

ببخشید ولی بنظرم خودت مقصر بودی

بهت حق میدم ناراحت بشی ازفرق گذاشتن ها ولی همونم میتونی با سیاست دلخوریتو بگی نه اینکه واسه خاطر یه گوشی زندگیتون زهرکنی برا هردوتون

جای اینهمه دادوبیدادکردن وبی احترامی اروم ازش میپرسیدی و با ارامش هم جواب میدادی  که من خیلی منتظرت بودم که باهم بریم و الان دلخورم که چرا نیومدی....

هرچقد با مرد با لجبازی و بی احترامی حرف بزنی نتیجه عکس میده من خودم به شخصه تجربه کردم مرد رو باید بازبون نرم و محبت سمت خودت بکشی نه جنگ ودعوا

اسی رف تو افق محو شد فک کنم😶😶

دقت کردین جایی که میخوان کسی زباله نریزه رو دیوارش نوشتن لعنت بر پدر و مادر کسی که در این مکان زباله بریزد؟حالا خوبه  بگن که لعنت بر پدر و مادر کسی که ماسک نمیزند؟جان عزیزانمون ماسک بزنیم تا جونشون در خطر نباشه😷😷😷😷😷😷😷 
وظیفه پدر مادر چیه؟ 

وظیفه پدر مادر بزرگ کردن بوده که انجام دادن و بچه رو به سامان رسوندن .اصلا پدر مادر بیرحم .دلیل نمیشه شما جلو همسرتونو بگیری .اگه قید اونارو بزنه مطمین باش ی روزی میتونه قید شمارو هم بزنه .با ارامش و سیاست همسرتو جذب خودت کن 

2706