2737
2739
عنوان

بیایننن نگا چجوری رفتار میکنه😐

| مشاهده متن کامل بحث + 318 بازدید | 54 پست
بهتر دیگه . پسری که با این حرف بجای حمایت و همدردری سرد میشه بزار بره بایه دختر لنگه خودش بمونه

واقعا دلم حمایت خواست خیلی

خانوم مهندس بیکاره اینده که تا اخر عمر میخواد مجرد بمونه و سریال ببینه و چس ففیلشوبخوره. تیکر کنکور ارشدمه😪
الان چیکار کنم

هیچی دیگه یاد بگیر کلا از گذشته و حرفای بیخودی که ممکنه طرفت بد برداشت کنه حرف نزن کلا با مردا باید خیلی محتاطانه حرف زد بعد هشت سال زندگی دارم بهت میگم به هیچ عنوان از گذشته خودت پیش طرفت چیزی نگو اینکه باید صادق باشی و فلان رو بریز دور 

چهدروغبزرگی ( از دل برود همان که از دیده برفت )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه حس بدیه وقتی حق خانمی که داشتن امنیت هست رو ضایع کنن و طرف قدرت درک نداشته باشه  

خیلی دلم شکسته و‌حس میکنم شخصیتم‌خورد شده

خانوم مهندس بیکاره اینده که تا اخر عمر میخواد مجرد بمونه و سریال ببینه و چس ففیلشوبخوره. تیکر کنکور ارشدمه😪
2731
هیچی دیگه یاد بگیر کلا از گذشته و حرفای بیخودی که ممکنه طرفت بد برداشت کنه حرف نزن کلا با مردا باید ...

ب نظرم اینجور ادمی مناسب منه؟واقعا نمیتونم ساکت بشینم 

عزیزم مگه من کاری کردم از ی اتفاق بد ک ممکن بود برام بیفته گفتم طرف باید انقد شعور داشته باش توانایی ...

خب اون مرده شاید پیش خودش فک کنه کاری باهات کردن چه کارایی می‌کنین شما دخترا دردسر الکی واسه خودتون درست می‌کنین

چهدروغبزرگی ( از دل برود همان که از دیده برفت )
عزیزم مگه من کاری کردم از ی اتفاق بد ک ممکن بود برام بیفته گفتم طرف باید انقد شعور داشته باش توانایی ...

ببین پسرا خودشون هرکاری کنن رواین‌چیزاحساسن بایدنگفت اصلا..خودم تجربه دارم ک میگم

عشقم تومعبودمنی
ببین پسرا خودشون هرکاری کنن رواین‌چیزاحساسن بایدنگفت اصلا..خودم تجربه دارم ک میگم

واقعا پس به چ دردی میخورن

2740
ادم بیشعورو ولش کن...بهتر شناختیش. ازوناس که پسفردا کسی بهت از روی بیشعوری تیکه انداخت بگه حتما کرم ...

اره همین فکرو میکنم