2733
2734
عنوان

بیایننن نگا چجوری رفتار میکنه😐

| مشاهده متن کامل بحث + 318 بازدید | 54 پست
بذار بگم بهت اون الان چی تو ذهنش هست تو رو میخواستن بدزدن و سیخت هم زدن و...و...و حالا توقع داری سرد ...

نه اصلا انگشتشم نخورد بهم 

خانوم مهندس بیکاره اینده که تا اخر عمر میخواد مجرد بمونه و سریال ببینه و چس ففیلشوبخوره. تیکر کنکور ارشدمه😪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان نمیتونم ساکت باشم حس میکنم ب شخصیتم توهین کرده چیکار کنم

خانوم مهندس بیکاره اینده که تا اخر عمر میخواد مجرد بمونه و سریال ببینه و چس ففیلشوبخوره. تیکر کنکور ارشدمه😪
2728
تجربه تلخی داشتید  ولی شاید با حالت هیستریونیک و مشمئز کننده گفتید و طرف حس بدی گرفته فیلم هن ...

ن بابا خیلی عادی گفتم 

2740
اینو شما میگی اما تو ذهن اون پسر هزار چیز وارد میشه طبیعیه

الان چیکار کنم

خدا رحمتشون کنه حرف درسته می زدن

ممنون یه بار میرفتم پیاده روی صبح زود بعد مثل خنگا گفتم اره یه دختره هست همش میره قسمتی از پارک که پسرا هستن ورزش میکنه شوهرم قبلش اصلا به من کاری نداشت ولی همینو گفتم نظرش جلب شد که از فرداش بهم گفت یا با خواهرت برو یا نرو فهمیدم بخاطر حرفم بوده واقعا همه حرفی رو نباید با مردا گفت چون اونا جور دیگه ای ممکنه برداشت کنن

چهدروغبزرگی ( از دل برود همان که از دیده برفت )
شماچراپیگیری توهم تایپکا...گاهی بایدجدی نظردادتاب خودشون بیان

عزیزم مگه من کاری کردم از ی اتفاق بد ک ممکن بود برام بیفته گفتم طرف باید انقد شعور داشته باش توانایی شنیدنش داشته باشع چرا اینجوری میگی‌واقعا 

شماچراپیگیری توهم تایپکا...گاهی بایدجدی نظردادتاب خودشون بیان

پیگیر نبودم پشت سر هم هر جمله تندی دیدم برگشتم دیدم اسم شما بود توجهمو جلب کرد

بله «گاهی» لازمه این مدل صحبت 

میشه یدونه صلوات بفرستین واسه خوشبختیم؟⁦♥️⁩
مادر خدا بیامرزم همیشه میگفت دخترم همه حرفی رو پیش شوهرت نزن اونا مردن با ما فرق دارن راستم میگفت فد ...

دلم شکست

2706