2737
2734

انومالی رو نرفتم بچه ام ده روز دیگه دنیا میاد دلم خیلی شور میزنه

شوهرم بخاطر کرونا گفت نرو

ممکنه مشکل داشته باشه؟؟

بابا این استرسها چیه 

مادرای ما مارو چجوری اوردن

برو عشق کن بااین روزهای اخر که دیگه خواب تعطیله خوشبحالت توروخدا مارو هم دعا کن ماهم دعات میکنیم

خدای خوبم فقط تو میدونی که من چقدر دلم میخواد یجوری که  شایسته هست بگم شکرت اما بلد نیستم

بیخودی به خودت استرس نده دیگه نرفتی تمام شده ..من برای دوتا بچه هام نرفتم کلا بجز ۵ماهگی 

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم نرفتم سر دخترم فقط ان تی رو رفتم الان دخترم پنج سالشه سالم و خوشکل و ناز تپلی داره با تبلتش بازی میکنه 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
2728

کرونا چه ربطی داره اخه...حتما باید میرفتی ان تی و انومالی مهم ترین سونوهای بارداری هستن...الان که دیگ گذشته غصه نخور و مثبت فکر کن

عضو گروه نارنجی قد ۱۷۰ وزن اولیه ۹۳ وزن فعلی ۸۶ وزن هدف ۷۵ من میتوانم  
بابا این استرسها چیه  مادرای ما مارو چجوری اوردن برو عشق کن بااین روزهای اخر که دیگه خواب تعط ...

بنظرم باید چک بشه هم ان تی هم انومالی 

زمان مادرهای ما نبوده الان که علم پیشرفت کرده چرا نباید انجام داد؟

مادر بزرگ من ۱۲ تا بچه اورد فقط ۵ تاش بود بچه های دیگش بخاطر مریضیها ۳ ساله ۵ ساله میمردن 

اتفاقا تو قدیم امار مرگ بچه مریض و تولد بچه های ناقص خیلی بیشتر از الان بود .

کاش راحت نسخه نپیچیم .

که چندنفر دیگه هم بیان بخونن‌.

الانم نمیخوام  استرس بدم به استاتر چون ان تی رو رفته حداقل ی مرحله رو رفته که گفته میشه از انومالی هم مهمتره .

ولی مادرای عزیز لطفا غفلت نکید بخلطر کردنا و...

والا همه دارن همه کار میکنن تو کرونا اینجا که پای سلامتی ی عمره ی بچه طرف کرونا!

کاربر۹۳ 😊 (لایکم نکنید ممنون) حرفی بود ریپلای کنید🌷
2738
بنظرم باید چک بشه هم ان تی هم انومالی  زمان مادرهای ما نبوده الان که علم پیشرفت کرده چرا نباید ...

نه فداتشم من غلط کنم نسخه بپیچم کم موردی نیست من تجربمو گفتم برای ارامش استارتر.من پسرم بزرگ شده و چون ان تی خوب بود دکترم گفت وسواس بخرج نده خطا زیاده و استرس میگیری.خداوکیلی هم درست گفت

خدای خوبم فقط تو میدونی که من چقدر دلم میخواد یجوری که  شایسته هست بگم شکرت اما بلد نیستم