2737
2739
عنوان

تو سریال همگناه لیلا مرده؟؟؟؟

234 بازدید | 21 پست

کی دید این قسمت جدید رو؟لیلا تو توهمات پیمانه؟من آحرشو دیدم نفهمیدم.آخه من به شوهرم گفتم لیلا مرده پیمان بیماری روحی داره و لیلا رو تو توهماتش میبینه سر این باهاش شرط بستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیشب بچه ها گفتن یکی با مادرش که مرده حرف میزنه ولی من نمیبینم اینارو 😂

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
2731
ارهههع مردههه این قسمت ترسناک بود داشت تو اتاق با خودش حرف میزد 😭

يعني پيمان توهم ميزد اين همه مدت؟!😐😐😐

قاعده هشتم:🍀هیچ‌گاه نومید مشو. اگر همه درها هم به رویت بسته شوند، سرانجام او کوره راهی مخفی را که از چشم همه پنهان مانده، به رویت باز می‌کند. حتی اگر هم‌اکنون قادر به دیدنش نباشی، بدان که در پس گذرگاه‌های دشوار باغ‌های بهشتی قرار دارد. شکر کن! پس از رسیدن به خواسته‌ات شکر کردن آسان است. صوفی آن است که حتی وقتی خواسته‌اش محقق نشده، شکر گوید.
2738
اره تو اینستا همهههه حدس زده بودن از قسمت های اول فیلم همونم شد...

چه مسخره اخه!!!!!

اينجوري باشع سارا هم نميگيردش

قاعده هشتم:🍀هیچ‌گاه نومید مشو. اگر همه درها هم به رویت بسته شوند، سرانجام او کوره راهی مخفی را که از چشم همه پنهان مانده، به رویت باز می‌کند. حتی اگر هم‌اکنون قادر به دیدنش نباشی، بدان که در پس گذرگاه‌های دشوار باغ‌های بهشتی قرار دارد. شکر کن! پس از رسیدن به خواسته‌ات شکر کردن آسان است. صوفی آن است که حتی وقتی خواسته‌اش محقق نشده، شکر گوید.
بله عزیزم مرده و پیمان توهم میزنه، من که خیلی دوس دارم این سریال و حتی بیشتر از آقازاده

من که کلا نمیذارم هیچ سریالی از دستم در بره،

دل،همگناه،آقازاده، ولی همگناه از اونا بهتره

2706