2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه جاری دارم خیلی حسوده نمیتونه کسیو بالاتر خودش ببینه اهل اینکاراهم هست .دیروز جهازما از خونه پدرم ...

اگه کاری کرده باشه چند وقت بعد اثرشو می بینی! 

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 
2731

واسه اونایی توش هستن که خوب بوده تا الان خودم امتحان نکردم 

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  

مطلقا اعتقاد و باور ندارم. هر اتفاقی توی زندگیم میفته به جای مقصر دونستن بقیه دنبال نقش خودم توش میگردم که بفهمم چرا اینطور شد و چیکار باید بکنم که دیگه نشه یا بشه. و وقتی دیلشو فهمیدم میتونم به قول شما باطلش کنم.

کسی که نشسته چشمش توی زندگی این و اونه و دنبال این خرافات میره که تاثیری توی زندگی کسی دیگه بذاره، اول از همه داره روح و روان خودشو مسموم و نابود میکنه بیشتر از اونچه که بخواد به من صدمه بزنه به خودش زده!

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!
باید بری پیش دعا نویس دعا بگیری واسه باطل کردنش

ما چندجا  رفتیم گفتن پیش یهودی براتون طلسم زدن باید یهودی باطلش کنه از دست ما برنمیاد.حالام یهودی پیدا نمیکنم.بخدا 15 ساله گره افتاده تو زندگی و خانوادم باز نمیشه.دیگه توانشو نداریم 

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
2740
ما چندجا  رفتیم گفتن پیش یهودی براتون طلسم زدن باید یهودی باطلش کنه از دست ما برنمیاد.حالام یهو ...

ای خداااااااا.آخه چرا بعضیا این قدر بد مردمو میخوان گره میندازن تو کلشون گرفتار میکنن.

بگو کدوم شهرید؟

با این وضعی که من می بینم کار از امام زمان گذشته...دیگه خدا خودش باید ظهور کنه.
هزار درصد اعتقاد پیدا کردم چون زندگیمون باهاش نابود شده و نمیتونیم باطلش کنیم   خیلی داغونم د ...

بیا بگم جیکار کن. 17 تا سوره یس بخون به اب. بریز گوشه های خونت. بعدم س6 روز گشت سر هم با این اب غصل کن و زیر خودت یه تشت بزار که اب روی زمین نریزه یا بره توی چاه چون سوره خوندی بهش گناهه. بعد اون ابو ببر بیرون از خونه بریز پای درختی جیزی. من این کا روکردم زندگیم از این رو به اون رو شد

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم
ای خداااااااا.آخه چرا بعضیا این قدر بد مردمو میخوان گره میندازن تو کلشون گرفتار میکنن. بگو کدوم شهر ...

ملایر

خاله هام اینکارو کردن این بلارو سرمون اوردن.سه تا خاله هام اینکارو کردن از بس جادو اوردن داخل خونمون ریختن نابودمون کردن.دوتا خالم دختراشون عروسمون بودن هردو میکردن میوردن میریختن خونمون . اون یکی خالمم با بابام لج بود انقد جادو ریخت خونمون نابودمون کرد ولی خدا لطف کرد عمرشو گرفت که زندگی بقیه رو تباه نکنه ولی دختراش جانشینش شدن

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
2706