2752
2734
عنوان

کی موقع بارداری قوم شوهر ازش مراقبت کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1308 بازدید | 118 پست

وظیفه که نه ولی لطفه مادره که کنارت باشه ..ولی خب آدم توقعش میشه که اونا هم بیشعور نباشن حداقل یه لیوان بدن دستت آدم یا یه احوالی بگیرن ..ماله من که فقط اومدن مهمونی و آبم میخاستن صدام میزدن 😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چطور هی میگن ما نوه میخوایم و...حالا موقع که بارداری شد باید خودشونو کنار بکشن.از قدیم گفتن بچه مال ...

بخدااسمش ورسمش و حضانتش مال خانواده مرد همه کلفتیا طرف زن وخانوادش 

2731
خدا خیر بده مادرتونو مادرای خودشون چیکاره آن پ

فدات عزیزم خدا به عزیزانت سلامتی بده 

دیگه اومد موند  مامانشم هر چند روز میومد یه سر ومیرفت 

اوی یکی زن داداشم مامان نداره و مامانم شبا میرفت  روزا دیگه نمیتونست خودش مریض بود خواهر زن داداشم میومد پیشش  

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
نمیدونم این زنا وقتی میخان بچه بیارن منت سر خانواده شوهر میزارن و ناز میکنن یارو هنوز سه ماهشع خودشو ...

تونمیخاد جوش اونارو بزنی والا 

والا اگ کس وکاری داشتم و استراحت مطلق نبودم وشوهرمم شب کار نبود ب کسی رونمیزدم ب مادرشوهری ک براس از دختر بیشتر دلسوزی کردم

بخدااسمش ورسمش و حضانتش مال خانواده مرد همه کلفتیا طرف زن وخانوادش 

آره دقیقا .انشاالله بسلامتی زایمان کنی و خدا بهت قدرت بده تا بتونی از پسش بربیای.برات ۵ تا صلوات فرستادم گلم.مواظب خودت باش خدا پشت و پناهت باشه.

ی لحظ یاد این بازاریا افتادم ک میگن ببر خبرشو ببینی دوهزار🤣

😂😂😂😂

ادم بایداز همه چی  خیرشو ببینه مخصوصا  از اولاد 

خدای نکرده  شرنرسونن که  همش ضرره

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
اها  خب چی بگم زود قضاوت کردم یکم ، تو اول نگفتی مادر و خواهرت اینجوری هست قضبه شون فقط گفتی چ ...

حتی تو مجازیم بدم میاد یادم بیاد از وضع زندگیم 

ببخش خواهرامم دوتایی تصادف کردن و یکماه قبل زایمانم فوت کردن 

عزیزم ما باید یاد بگیریم که از کسی توقع نداشته باشیم و هرکسی هم که کمکی به ما میکنه لطف در حق ما میکنه. من خودم مادرشوهرم و مامانم نزدیکم هستن و مادر شوهرم وقتی مشکلی پیش بیاد کمک میکنه ولی مامانم نه. یعنی اینقدر بعضی وقتا به کمک مامانم نیاز دارم ولی خبری ازشون نیست منم برام مهم نیست. اگه کردن که دستشون درد نکنه

وظیفه شون نیست اساسا....اگه کاری بکنن لطف میکنن ،نکنن هم نباید ناراحت بشی....

مادرم تهرانه آخه ومریض وقطع نخاعه اینجا فقط ی خاله دارم ، ب حدی رسید بود ک آخر شب شوهرم دنبال خالم بود ک وردارش بیارش درصورتیکه من بخاطر مادرشوهرم ک پیره اومدیم نزدیکش