2733
2739
عنوان

بالاخره دارم نتیجه صبر تو بورس رو میبینم

| مشاهده متن کامل بحث + 1046 بازدید | 86 پست
اوه چه اصلاحی داشته هنوز سقف قبلیشو پس نگرفته پرسود باشی

اره بابا تازه داره رنگه سبزو به خودش میبینه تاضررا برگرده کلی طول میکشه 

زندگی دقیقا از همونجایی شروع میشه که یه نفر میخنده وخنده ی اون با دیگران فرق داره
نه عزیزم این یعنی دستکاری  ٩٠ درصد بازار سهم بنیادی نداره نه؟

اونم چه دستکاری از نوع کثیفش

فولادو بستن 

بعد یهو خبرهای خوب میدن و میگن گشایش شد!!!

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هنوز وارد نشدم چه اپلیکیشنی نصب کنم چجوری وارد بشم و کار کنم

باید تو یه کارگزاری ثبت نام کنی بعد با نرم افزار همون کارگزاری بری جلو. من خودم مبین سرمایه ثبت نام کردم. اول باید سجام ثبت نام کنی, بعد کارگزاری مد نظرت, بعد کدبورسی میگیری و شروع می کنی

کرونا, کرونا!چه کردی با زندگیهامون? با دلخوشی هامون? چقدر چیزای خوب داشتیم و قدرش رو نمی دونستیم, زیادی ساده بودن اما مهم بودن, دلم لک زده واسه بدو بدو کردن بچه ها تو پارک, دورهمی های بی دغدغه, گاز زدن یه ساندویچ داغ تو فست فود سرِکوچمون, یه سفر با عشقم, دل رو بزنیم به دریا و بیخیال همه چی بشیم... کرونا چیکار کردی با دلخوشی هامون?۹۹/۹/۹ پایان این روزهای تلخ!
قربونت. تازه افتاده تو رشد ان شاا...تا اسفند ۱۵۰۰۰ تایی میشه.

به امید خدا

خدا برکت بده بهتون

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2731
اونم چه دستکاری از نوع کثیفش فولادو بستن  بعد یهو خبرهای خوب میدن و میگن گشایش شد!!!

گشایش خدایا🙄

کرونا, کرونا!چه کردی با زندگیهامون? با دلخوشی هامون? چقدر چیزای خوب داشتیم و قدرش رو نمی دونستیم, زیادی ساده بودن اما مهم بودن, دلم لک زده واسه بدو بدو کردن بچه ها تو پارک, دورهمی های بی دغدغه, گاز زدن یه ساندویچ داغ تو فست فود سرِکوچمون, یه سفر با عشقم, دل رو بزنیم به دریا و بیخیال همه چی بشیم... کرونا چیکار کردی با دلخوشی هامون?۹۹/۹/۹ پایان این روزهای تلخ!
به امید خدا خدا برکت بده بهتون

ان شاا... همه مردم عادی تو سود باشند

آره خب. پست بالایی مو بخون

خوندم عزیزم بجهرم هم پارسال همین بود 

میدونستم هم فقط یه زمینه  تا رشدش باهاش بودم و بعدم تخلیه

ولی اوضاع الان بازار با این تصمیمای لحظه ای و بیخود اصلا تحلیل پذیر نیست صرفا از روی تابلو بتونی بفهمی باید چیکار کنی وگرنه سهمای بنیادی هم تو اصلاحن

برام دعا کن گلم

حتما❤

متاهل و متعهد❤💍        اون موقع که خدا داشت به اروپایی ها چشمهای آبی و قد بلند و موی بلوند میداد ما ایرانی ها تو صف دماغ و پشم بودیم!!  من دوسال پیش۵۵ کیلو بودم که یهو پریودام نامنظم شد و صورتم پر شد از جوش و موهای زائدم بشدت زیاد شد من طی دوسال ۲۳کیلو وزن اضافه کردم.من یک پلی کیستی هستم.تاالان صدبار رژیم گرقتم که وزن کم کنم اما هربار جا زدم چون متابولیسم بدن من با یک بدن معمولی فرق داره و به سختی وزن کم میکنم اما اینبار قسم خوردم که تا تهش میرم    قد۱۶۴     وزن اولیه۷۸    وزن الان۶۹   من میتونممممم              قبل اینکه به زنا توهین کنی اول یادت بیار که تورو یه زن وارد این دنیا کرده و اگر همون زن که بهش توهین میکنی نبود تو حتی وجود نداشتی چه برسه به اینکه حالا بیای بهش بی احترامی هم بکنی,اگر کمی هم ادم باشی میتونی بفهمی زن هم مثه تو یه انسانه و تو چه بخوای چه نخوای باید بهش احترام بزاری.                           هر وقت یاد گرفتید تو دایره لغاتتون به جای استفاده از کلمه مطلقه برای زنی که طلاق گرفته و بیوه برای زنی که شوهرش مرده از واژه ی مجرد استفاده کنید اونموقع میشه یه امیدی به بالا رفتن سطح شعورتون داشت!
2738
اره بابا تازه داره رنگه سبزو به خودش میبینه تاضررا برگرده کلی طول میکشه 

اما خب هر کی الان داره این سهم رو مطمئن باش سود میکنه.

خوندم عزیزم بجهرم هم پارسال همین بود  میدونستم هم فقط یه زمینه  تا رشدش باهاش بودم و بعدم ...

شپلی تازه هیئت مدیره اش عوض شده و در واقع شرکت از دست مافیا دراومده, تازه میخواد استارت بزنه یه استارت سبززززز به امید خدا

وحشتناکش اونجاست که بعد خبر خوب توقع داری با کلی مثبت باز شه یهو میشه منفی😭

هنو خبر خوب نیومده که

صبر کن بازی هنوز شروع نشده

2706