2733
2739
عنوان

آخه کی با عروسش اینجوری حرف میزنه!

| مشاهده متن کامل بحث + 740 بازدید | 46 پست
گلم باید شناخته باشیش دیگه شش ماه بخاطر حرف کسی ک خودش رو قبلا نشون داده خود خوری میکنی حیفه استرس ز ...

آخه شوهرم انتظار داره برم خونشون بیاد مثل قبل ....تاره گفتپ شما به شوهرم گفتین تو گوشش نزدی که گفت آره من گفتم بازم میگم میخای بگم....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ماهم همممه چی پای خودمون بود تمام خستگی مامانم رو تنش موند مامانم دوست داشت جشن بگیره چون بچخ اولس ب ...

درکت میکنم خودمم گیر ادمای زرنگی افتادم.فقط راحت اومدن دیدن عروسیم اومدن خوردن رفتم حتی کادوهم ندادن.منم ۵ ساله نه خودم نه خانوادم اصلا به روی خودمون نمیاریم ولی تودلم کینه دارم ازشون

2731

بچه ها چیکاررر کنم از شوهرمم دلسرد شدم تازه دوساله ازدواج کردم بعد از دعوای مامانش با من رفتارش باعاشون عوض نشده که هیچ هر روز زنگ میزنه بهشون ونیریم خونشونو‌....احساس حماقت میکنم

بچه ها مامانمم خیلی ساده مظلومه با تمام این چیزا میگه زشت شد عید غدیر دعوتشون نکردیم....آخه سیدن مام ...

ولش کن زیاد خودتو درگیرمادرشوهرنکن الکی غصه بخوری.سعی کن باهاشون بری وبیایی ولی خیلی کم

2738

شش ماه دارم میسوززرم چون جوابشو ندادم چون همه میگن منو خانوادم همه چی تمومیم ولی اون مثل کلفتا باهام رفتار کرده پول دکترو تو سرم زد درصورتی که ماشین من زیر پای پسرشه...

بعد حرف گذشته رو پیش کشید گفت پسرم میگه هنوز سر حرف جهاز برون ناراحتی هر مادرشوهری بود نمیومد اصلا م ...

خودشون مگه دوس دارن سر بچه هاشون همچین بلایی بیاد......که سر شما بلا میارن 

بچم یه سالشه چند وقت پیش تب بدی کرد من رفتم خونه مامانم بریمش دکتر شوهرم سر کار بود بعد یه گلگی کوچی ...

تو که خودت بچه ای عزیزم 

یه کم ظرفیتتون رو ببرید بالا ۶ماهه یه ادم اصلا مریض تونسته انقدر شما رو بکوبه که شش ماهه اعصاب و روانت بهم ریخته 

من به این ادمها میگم دیوانه 

شما یه دیوانه رو ببینید که باهاتون رفتارش بده دلتون میسوزه وکلا بهش کاری ندارید دیگه 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
خودشون مگه دوس دارن سر بچه هاشون همچین بلایی بیاد......که سر شما بلا میارن 

دختر خودشون تو پووول غرقه مادرشوهرش اینام دور سرش میچرخن رفته بود سفر اروپا مادرشوهرش اومده بود خونشوتمیزز کرده بود....حالا شانس من..

2706