2737
2739
عنوان

بیاین عکس گل و گیاه گلدار بزارید +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 902 بازدید | 68 پست

عه از اینا ببخشید ساقه اش ریسه ای نیست این نه؟مث حالت چوب حالت داره من از این ی رنگ دیگه دارم اسمشو نمیتونم پیدا کنم اینه نگا 

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عه از اینا ببخشید ساقه اش ریسه ای نیست این نه؟مث حالت چوب حالت داره من از این ی رنگ دیگه دارم اسمشو ...

اره ساقه اش مث حالت چوب اسمش پدیلانتوس همی رنگه برگ های تو پرررنگ تره

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

این جنس سانسوریا پا کوتاها خیلی جنسشون خوبه مال ما از خرداد ک جاشو بزرگ کردیم چهار تا بچه داده 

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
2740
این جنس سانسوریا پا کوتاها خیلی جنسشون خوبه مال ما از خرداد ک جاشو بزرگ کردیم چهار تا بچه داده 

برا من نمبده جاشم عوض کردم من دیگه برگشو گذاشتم تو ای ریشه بده😂

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
اره ساقه اش مث حالت چوب اسمش پدیلانتوس همی رنگه برگ های تو پرررنگ تره

عه مرسی 

ن مال شما سبز پرنگ و سبز کمرنگه مال من شاید تو عکس بد افتاده سفید و سبزه 

ارل دوتا دارم خخخ

منم یکی دارم فعلا کوچولوءه ابلقه منتظرم پاییز شه مامانم برام ی کوچولو از بنجامین سبز قلمه بده

وای این چیه دیده بودما تو نت اسمشو یادم رفته ناقلا گلات خوشگلن چرا رو نمیکردی

عزیزم پتوسته از درو دیوار رفته بالا 😍😍😍😍

گل زیاد دارم اما اینو بیشتر دوس دارم فک کنین گل داره    

من نمیبینم چیزی