2737
2734
عنوان

بیاین عکس گل و گیاه گلدار بزارید +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 902 بازدید | 68 پست
گل ستون فقرات یا پدیلانتوس

اوهوم این هفته میرم تمام گلای جدیدمو میارم داستان این خیلی جالبه مادرم از یکی قلمه گرفته بود دوتا بعد گذاشته بود تو خاک نگرفت بود یکیش یکم حالش بد بود یکیشم ک کل برگاش ریخته بود شده بود چوب خشک بعد گل میزاشتیم سدوم خیلی کج و معوج شده بود دم دستمون سیخ چوبی نبود سریع اینی ک کل برگاش ریخته بود و مث چوب خشک بود تکیه گاه کردیم برا سدوم 

اون یکی هم گذاشتیم خاک نگرفت 

در عین ناباوری این شاخه دیدم عه جوونه زد دوتا شاخه دراورد از کناره هاش وسط سدوم ب زور جداشون کردیم 😂

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گل ادریسی هم تو شمال کاشتیم رو زمین. خیلی خوشگل بود چند رنگ تغییر میکرد اول سبز بعد میشد کرم بعد صورتی بعد بنفش.

درنهایت گلش از بین میرفت.چند ماه طول میکشید این پروسه.تو شمال بهش میگن گل ۷ماه بخاطر تغییررنگاش.

من چندین بار قلمه گرفتم ازش نگرفت

الان دیگه نداریم.باش خیلی خوشگل و پهنه

الان عکسش همونیه که گلدون سفید داره؟

اره دیگه درش اوردیم از کنار سدوم سدوم بدبختم کلی از دونه هاش ریخت 

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
گل ادریسی هم تو شمال کاشتیم رو زمین. خیلی خوشگل بود چند رنگ تغییر میکرد اول سبز بعد میشد کرم بعد صور ...

چ جالب اولین باره میشنوم 

2740
مامانم داشت قلمه کرد خراب شد رنگ قرمزشونم هست

خیلی خوشم میاد ازش