2737
2734
عنوان

آیا به بولت ژورنال علاقه دارید؟

166 بازدید | 19 پست

من خیلی علاقه دارم ولی حمل یه دفتر و نوشتن برام سخته. تا اینکه دیدم پلی استور پر از نرم افزارهای بولت ژورنال و تو دو لیست و هبیت ترکره. من الان از برنامه tasks استفاده میکنم و راضیم. چون میخوام قورباغه مو بعد ازین قورت بدم و نیاز به تو دو لیست روزانه دارم. 🐸🐸🐸

خدایا شکرت 🍃                                    

اره

من ی بسته استیکر گرفتم دلم نمیاد استفاده کنم نگهش داشتم برا بولت ژورنالم

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره من ی بسته استیکر گرفتم دلم نمیاد استفاده کنم نگهش داشتم برا بولت ژورنالم

اگه با دفتر راحتی که عالیه

من عاشق لوازم تحریرای رنگی رنگی ام 🟥🟧🟨🟩🟦🟪🟫⬛

خدایا شکرت 🍃                                    
2738
اگه با دفتر راحتی که عالیه من عاشق لوازم تحریرای رنگی رنگی ام 🟥🟧🟨🟩🟦🟪🟫⬛

اره منم

بیشتر از من پدرم ، دوره ای ک مدرسه میرفتم تمام وسایلمو بابام میخرید هنوز هم میخره برا خودش ازش میپرسم اینو واسه چی خریدی میگه دیدم قشنگ بود 😐😂

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
منم بولت ژورنال داشتم همیشه  الان سال جدید نگرفتم از بس درگیر ویار شدید بودم😂😂😂😂😂😂😂😂😂 ...

عزیزم بسلامتی 🥰

خدایا شکرت 🍃                                    
عزیزم بسلامتی 🥰

من از دفتر سالنامه های کوچیک رو به متوسط استفاده میکنم اما ریزتر مینویسم توش 

کاش یکی پیدا میشد بولت ژورنال با صفحات آماده و خوشگل میساختو میفروخت

به نظرم کسی حال داشته باشه این طرح رو اجرا کنه توی انتشارات دانشگاه ها توزیع کنه خیلی خیلی نونش میره توی روغن 

لایک نکن جون خودت ریپلای بهتره ماسکتم بزن کرونا خیلی خره
اره منم بیشتر از من پدرم ، دوره ای ک مدرسه میرفتم تمام وسایلمو بابام میخرید هنوز هم میخره برا خودش ...

آخی 

سلامت باشن

خدایا شکرت 🍃                                    
آخی  سلامت باشن

2706