2733
2734
عنوان

یعنی کار بابام بوده؟

364 بازدید | 17 پست

سلام دوستان

ببخشید این سوال عجیب رو مطرح می کنم

من بابام تازه فوت شده. امروز یه اتفاق عجیبی افتاد واسم. یا شاید من فکر میکنم عجیب بود

صبح زود شوهرم یه جلسه داشت و من گوشیم رو 5:25 زنگ گذاشتم که بیدارش کنم. ولی نمیدونم چرا گوشیم زنگ نزد با اینکه یک ساعت قبلش چک کردم دیدم درست تنظیم شده. تو خواب عمیق بودم که یه صدایی شنیدم و از خواب پریدم. پاشدم گوشیم رو نگاه کردم دیدم 5:30 هست و گوشیم اصلا زنگ نزده. چراقو روشن کردم دیدم صدای عینک آفتابیم بوده که از رو اوپن بی دلیل افتاده پایین واسه خودش. خیلی عجیب بود افتادنش.

نمیدونم چرا حس کردم روح بابام بوده و می خواسته بیدارم کنه تا خواب نمونم    

آخه فداش بشم وقتی مجرد بودم و سرکار می رفتم همیشه حواسش بود خواب نمونم و بیدارم می کرد

شاید هم توهم زدم

شما فکر می کنید روح همچین قابلیتی داره؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

علمی شو نمیدونم ولی منم همچین اعتقاداتی دارم

کائنات وجودی واحد است همه چیز و همه کس با نخی نا مرئی به هم بسته اند .مبادا آه  کسی را برآوری، مبادا دیگری را به خصوص اگر از تو ضعیف تر باشد بیازاری .فراموش نکن اندوه آدمی تنها در آن سوی دنیا ممکن است همه انسان ها را اندوهگین کند و شادمانی یک نفر ممکن است همه را شادمان کند.
2738

باباها همیشه مراقب بچهاشون هستن حتی اگه دیگه نفس نکشن

من هنوزم وقتی کسی اذیتم کنه میگم اگه بابام بود جرات نمیکرد اذیتم کنه 😭

از یه جایی به بعد با خیلیا کم حرف میشی...چون میفهمی که خیلی نمیفهنت...

آره باباها بعد از فوتشونم به همون کار  زنده بودنشون ادامه میدن. من بابام فقط وقتی مریض بودم بهم  زنگ می زد وقتی فوت شده هم باز وقتایی که مریضم میاد به خوابم و غیر از موقع مریضی به خوابم نمیاد

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ ربِ لاتَذَرنی فرداً و انتَ خیرالوارثین
آره باباها بعد از فوتشونم به همون کار  زنده بودنشون ادامه میدن. من بابام فقط وقتی مریض بودم بهم ...

خدا بیامرزتشون و روحشون قرین رحمت الهی باشه

یه چیز بگم حالا بخندیم حالاخوبه از اون دنیا نمیتونن کولرو خاموش کنن 

ولی با این حال کاش بودن و کولرو هی خاموش میکردن 😔 

از یه جایی به بعد با خیلیا کم حرف میشی...چون میفهمی که خیلی نمیفهنت...
عزیزم خدابیامرزتش انشالله الان بهترین جای بهشته🌹

ممنونم. خدا رفتگان همه تون رو بیامرزه بچه ها

ای کاش بهشت واقعی باشه و همه پدر مادرا برن بهشت و اونجا دیگه هیچ غمی نداشته باشن

صبح وقتی حس کردم گار بابام بوده باهاش حرف زدم و گفتم بابا جون دیگه نمیخواد مراقب و نگران من باشی. تو بهشت فقط لذت ببر از زندگی جدیدت   

2706