2737
2739
عنوان

مشکل بزرگ من با حموم رفتن....

1308 بازدید | 34 پست

دوستای گلم من وقتی میرم حموم 

حتما باید اول تو حموم دستامو با شامپو بشورم

بعد موهامو خیس میکنم دوبار یا سه بار شامپو میکنم بعد که لیف میزنم و میرسم کف پام دیگه سرگیجه شدید میگیرم 

از شستن مچ به پایین پام متنفرم و چندشم میشه احساس میکنم دستم کثیف شده 

بعد دوباره دستامو با شامپو میشورم

بعد کلی وایمیستم زیر اب کفای بدنم بره 

حالا دیگه نمیتونم به دستگیره حموم از داخل دست بزنم باید کلی داد بزنم حالا دخترم زا شوهرم بیان در رو از بیرون باز کنن و هول بدن باز بشه

و اینکه هر قدممو خیییلی اروم بر میدارم اب که تو کف حموم هست رو پام نپاشه وگیره باید پامو لیف بزنم دوباره و دستمو با شامپو بشورم

شما هم اینقدر حساسید؟

البته من خودم وسواس دارم یه دست شستن تنها  ۳۰ دیقه طول میکشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم تو حموم وقتی راه میدم  یا شیر آب بازه حساسم که اب از روی زمین برنگرده بپاشه بهم 

و قبل حموم هم شیر ه رو میشورم 

ولی  مثل شما چندشم نمیشه که خودم رو بشورم 

از حموم که اومدم بیرون دستامو میشورم 

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم ...
2738

وسواس داری. برو درمان کن. بقیه اینجور نیستن. مگه چقدر کثیف شدی که اینجوری خودت رو میشوری؟؟ دیگه هفته ای دو بار میری حموم دیگه، اینقدر بشور و بساب نداره

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار

بعدم اخر حممام من با یه لگن کوچیک رو در و دیوارا اب میریزم تا کف و مو و هر چی هست بیاد کف حموم بعد با یه فرچه کف حمومم میشورم بعد خودم و ابکشی میکنم و با خیال راحت میام بیرون 

عزیزم؛ خودت میگی وسواس داری.

خیر؛ طبیعی نیست.

ببین واسه درمان وسواس این کار رو بکن؛ یکی از مراحع گفته بود؛

"تا چیزی رو ندیدی با چشم خودت نجس شده؛ اون محل پاکه" حتی اطراف سنگ توالت...

تامام.

وسواس باید درمان بشه.

حضرتِ درمان بیا...!💛                                                اَللهُمَّ عَجِّل لِوَلیکَ الفَرَج؛ آمین.
2706