2733
2739
عنوان

لکه بینی دارم برام دعا کنید سقط نشه

194 بازدید | 28 پست

سلام به همگی دوستای گلم این دومین بارداری دوباره لکه بینی شروع شده قبلی که سقط شد دعا کنید این یکی دیگه سقط نشه خدایا من دیگه خسته شدم به دادم برس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خدا مراقبت باشه عزیزم

کائنات وجودی واحد است همه چیز و همه کس با نخی نا مرئی به هم بسته اند .مبادا آه  کسی را برآوری، مبادا دیگری را به خصوص اگر از تو ضعیف تر باشد بیازاری .فراموش نکن اندوه آدمی تنها در آن سوی دنیا ممکن است همه انسان ها را اندوهگین کند و شادمانی یک نفر ممکن است همه را شادمان کند.
2738

نترس عزیزم اگه صلاحت باشه خدا حفظش میکنه فقط استراحت کن نفاخ فعلا نخور و گرمی هم مصرف نکن .نه اینکه سردی بخوریا تعادل رعایت کن. سعی کن میوه بخوری اب گوشت و ماهیچه بخوری .من ۹ ماه ۷ونریزی شدید داشتم. ولی موند.فقط تو استراحتات تا میتونی ذکر بگو ثواب داره نیت کن واسه سلامتی نینی

روانشناسی کودک

عزیزم برات دعا کردم

فقط آرامش ت رو حفظ کن که از همه چی واجب تره

نفس عمیق بکش و بگو خدایا راضی ام به رضای تو

شیاف و استراحت فقط و صبر 

ان شاء الله چیزی نیست

پسر قشنگم کی بشه برات برم خواستگاری؟ 😍❤️ای جاااانم فکر کن عروسیت 😍😍😍
روزی دوبار شیاف میزارم چهار هفته و شش روز 

عزیزم اصلا و ابدا به سقط شدن فکر نکن چون استرس صددرصد تاثیر داره ، سوره حجرات رو بخون بهت قول میدم سقط نمیکنی ،حدیث کسا و زیارت جامعه کبیره هم‌تونستی بخون ، استراحت کن ،بعدم نذر کن تا ۷ سالگی بچه روز تولد حضرت زهرا نذری بدی ،دیگه خیالت راحت باشه 

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
2706