2737
2734
عنوان

چ چیزی توی خونتون اضافیه ک اگه برگردید عقب اصلا نمیخرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1829 بازدید | 148 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای نه اتوپرس نگیر من چپوندم تو یه گوشه

چرا آخه

من فکر میکردم تو سه سوت اتو می‌کنه

آخه جنس لباس ی جوری شده ک سخت اتو میشه

فکر میکردم پرس خوب اتو میکنه

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
2728
ملامین!!!!!!!

آره موقع من مثلا مد بود میزاشتن رو جهاز که کم و کسری نباشه😂😂😂

ازدواج سنتی یا عاشقانه مثل داستان بودن یا نبودنه. مسئله اینست... سنتی که توش عشق نباشه مثل مردابیه که هر چی توش دست و پا بزنی به جای نجات، بیشتر توش غرق میشی.... بی هیچ حسی بی هیچ نفسی یک زندگی خاکستری خاکستری
منظورشون همینه دیگه،چون کاربرد نداره اضافه اس الان تو دیزاین خونه ها دیدم یه کنسول شیک میگیرن و تمام ...

آره موافقم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
والا برا اینکه گمراهتون نکنم،درست یادم نمیاد چرا ناراضی بود،انگار اونطور که میخواست تمییز نمیکرد،اگه ...

ممنونم😘

ازدواج سنتی یا عاشقانه مثل داستان بودن یا نبودنه. مسئله اینست... سنتی که توش عشق نباشه مثل مردابیه که هر چی توش دست و پا بزنی به جای نجات، بیشتر توش غرق میشی.... بی هیچ حسی بی هیچ نفسی یک زندگی خاکستری خاکستری

تک تک چیزایی که دارین یه روز به کارتون میاد من قهوه  ساز وآماده گذاشتم تو برق گاهی وقتا پیش میاد آدم نمیتونه سریع چایی درست کنه میزنم فوری قهوه آماده میکنه تو کمترین زمان میتونم قهوه ۱۸ نفرو آماده کنم چای ساز دارم ولی چون چایی سماور و ترجیح میدم چای و هم برا مواقع ضروری از چایساز استفاده میکنم از چرخگوشت هم قرار نیست فقط برای گوشت قرمز استفاده شه من مرغ و باهاش چرخ میکنم برا ناگت مرغ گردو چرخ میکنم برا فسنجون نخود و چرخ میکنم برا فلافل به فلافل های بیرون اصلا اعتماد نداریم سال ب سالم از بیرون فست فود نمیگیریم از آون تستر هم یه شب درمیون استفاده میکنم سیب زمینی کبابی توش درست میکنم از هزارتا تنقلات خوشمزه تر میشه همینطور هروقتم پیتزا نیاز باشه تو تستر عااالی میشه سبزی خورد کن دارم برا مواقعی ک خودم تو خونه سبزی دارم و میخوام با سبزی تازه کو کو سوپ یا قرمه سبزی بپزم همون لحظه تو خونه آمادش میکنم سرخ کن وپلوپز هم برا وقتایی خوبه ک مهمونت زیاده نمیخوای روی گاز شلوغ باشه و تو کمترین زمان با بهترین کیفیت غذا رو درست کنی تازگیاهم ساندویچ ساز گرفتم توش کیک میپزم برا صبونه شوهرم میذارم میبره باخودش اداره یا عصرونه ها با چایی میخوریم آبمیوه گیری چهار کاره رو هم که دیگه همتون تو خونه باهاش سرو کار دارین طولانی شد ببخشید ولی خواستم بگم قدر وسیله هایی که دارین و بدونین و هرچیزی به کارتون میاد و مدیریت میکنه تو وقتتون

با کمک تاپیک لاغری هدفمند باربی میشممم💪وزن اولیه ۷۸ وزن فعلی۶۷/۵😍😍😍
2738
واقعا بی عقل بودی که ملامین هم بردی😅 به دل نگیری شوخی ولی چرت و پرت نبرید با خودتون که

میگم که کاش عقل الانم رو داشتم🤣😂😂😂😂

چرا آخه من فکر میکردم تو سه سوت اتو می‌کنه آخه جنس لباس ی جوری شده ک سخت اتو میشه فکر میکردم پرس ...

من همیشه از اتو تفال دستی استفاده میکنم شما یه اتو تفال معمولی گران قیمت بگیر یه باحالشو 

پیدا کردن نقطه ضعف دیگران کمی هوش میخواهد، اما سوءاستفاده نکردن از آن مقدار زیادی شعور!
چرا آخه من فکر میکردم تو سه سوت اتو می‌کنه آخه جنس لباس ی جوری شده ک سخت اتو میشه فکر میکردم پرس ...

وای وقتی میبینم اتو پرسی رو حرصم میگیره اون همه پول بابتش دادیم

پیدا کردن نقطه ضعف دیگران کمی هوش میخواهد، اما سوءاستفاده نکردن از آن مقدار زیادی شعور!

به نظرتون برای ی بچه کلاس اولی ۹۰۰ تومن لوازم التحریر اضافه نیست؟

من که هیچی از جهیزیه ام رو خودم نخریدم کلی اگر بع پن بود پلوپز برقی سبزی خرد کن این همه فلاسک نمیخریدم

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
راست میگیااااا مام همینیم تا حالا بهش دقت نکرده بودم 

خیلی وقته اینطور شده،از وقتی موبایل زیاد شد،قبلا یعنی ۲۰،۱۵ سال پیش تو خونه ما فقط بابام داشت،تنها اپراتور همراه اول تو ایران بود بعد کم کم باایرانسل وضعیه که میبینی،بچه هام گوشی و تبلت دارن

2706