2737
2739
عنوان

پنج شنبه مهمون داریم از اون مهمونا

| مشاهده متن کامل بحث + 1530 بازدید | 106 پست
سوپ رو با غذا بیار شاید یکی سوپ نخورد خواست غذا بخور  چون زرشک پلو با مرغ داری دیگه تو سوپ مرغ ...

وای مرسییی😘😘😘 . من سبزی از این امادها ک یخ زدس روش نوشته سبزیه سوپ خریدم . خوب نیس؟ شبیه کهنه هس؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توهم ژله میوه ایی درست کن و دو نوع سالاد کن بعد سوپی بهت میگم درست کن حرف نداره اب مرغ ورمیشل هویج ف ...

اجو بلالیت چیه؟ ژله میوه ای ینی پودر ژلشو بگیرم یا تو میوه بریزم؟ چطوریع؟

2728
من که هیچی  هیچی بلد نیستم

وای ن این ظلم رو ب خودت نکن مث من بعد استرس داری همش. برنج بلد نبودم بزارم همش شفته میشد. بعدِ 3 4 بار گذاشتن یه برنجی میزارمممم الان کههه واقعا خوب شده. اونم یه اشنا یه نکته گف گوش ک کردم حل شد . گف موقع اب کشی هر چی خشک تر بگیری خوشمزه تر میشه و دونه های برنج جدا جدا 

استارتر 😐😐

یه ژله تو پیاله درست کرده با قرمه سبزی

بعد الان تو هول شدی چیکار کنی ازش سر باشی😂

منم تو خونه بابام دست به سیاه سفید نزده بودم

ولی تو خونه خودم با کمک اینترنت به خصوص اینستاگرام الان غذا و پیش غذا و دسری نیست بلد نباشم

کاری نداره که از اینستاگرام دستور جدید ترین و خفن ترین غذاهارو بگیری و مو به مو از رو دستورش پیش بری بار اولتم که باشه عالی در میاد

پس خودت مهمون داری چی درست میکنی؟ 

چند وقته ازدواج کردی؟ 

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
وای ن این ظلم رو ب خودت نکن مث من بعد استرس داری همش. برنج بلد نبودم بزارم همش شفته میشد. بعدِ 3 4 ب ...

اره خشک تربگیری دمش بیشترباشه بهتره.میشه یه نصف قاشق روغنم بریزی 

دردم از یار است و درمان نیز هم
2738
اگه میخوای زرشک پلوت خوب بشه مرغ وبا ادویه سرخ کن، پیازشو رنده کن تفت بده بعد هویج وفلفل دلمه سبز هم ...

چیپس و سیب زمینی تو زرشک پلو؟خوش مزه میشه؟ تا حالا جایی نخوردم. این اخری ک گفتی چی هس؟😂 ترجمه لطفا

وای ن این ظلم رو ب خودت نکن مث من بعد استرس داری همش. برنج بلد نبودم بزارم همش شفته میشد. بعدِ 3 4 ب ...

برای همین بابام میگه بیا برو کلاس آشپزی 

ی چیزی یاد بگیری حداقل 

فردا نگن چیزی بلد نبود

همیشه عشقباشد ، همیشه برکت 🌹

من نمیگم چیو اول بیار چیو نیار...ولی اینو همیشه بسپار ب ذهنت که غذا پختن بایدبا حوصله وعشق باشه...ن اینکه همچیو مو ب مو ک بت میگنو انجام بدی..باحووووصله و عشق غذاتو بپز...طوری بپز ک وختی خودت میخوری کیف کنی لذتشو ببری..وسلام

اکثر جاها دیدم سوپ رو همراه غذا سر میز میذارن چون ممکنه کسی سوپ نخوره . هر غذایی درست کردی به تزیین ...

😍 مرسی. من نایسر دایسر دارم باهاش میش گل اینا درست کرد؟

2706