2733
2734
عنوان

پنج شنبه مهمون داریم از اون مهمونا

| مشاهده متن کامل بحث + 1530 بازدید | 106 پست

بابا درسته تازه عروسی ولی خونه ی پدرت مهمونی رفتی دیگه ینی چی سوپو کی بیارم 

ما سفره رو پهن میکنیم 

سوپ و پلو و خورشت و میکشیم میزاریم سر سفره بعد شامم تنقلات و دسر و میوه میاریم

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
خدا ب دادمون برسه . خاک تو سرم ک حتی عقد بودم دس ب هیچی نزدم. گشادی میکردم اشتباه کردم تو نکن😭

واقعا؟ من حال ندارم آخه 

هیچی بلد نیستما

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها ۵ دقیقه دیگه امتحان دارم التماس دعا دارم از استرس میمیرم😭

امتحان چی هست چند سالته؟

دوستان عزیز وقتی همسرتون جواب تلفنتون رو نمیده و یا تلفنش خاموشه لزوما در حال خیانت نیست .شاید،گوشیش رو جایی جا گذاشته یا شارژ موبایلش تموم شده...وقتی یه خانم با تیپ خفن می بینی،لزوما اون آدم فاسد نیست ! ... وقتی توی سالن انتظار فرودگاه یه مرد سیه چهره لاغر رو میبینی که زیر چشمش گود رفته و داره چرت میزنه لزوما اون یه معتاد نیست. شاید یه آدم زحمتکشه که دوشبانه روزه نخوابیده و برای یه لقمه نون رفته اونور مملکت و خسته و کوفته برگشته... این که یه آدم توی کوچه داره دادو بیداد میکنه و بدو بیراه میگه لزوما آدم بی فرهنگی نیست،شاید اون روز سختی رو گذرونده،روزی که ممکنه برای هرکدوم از ما پیش بیاد.چه خوبه که راجع به دیگران و خصوصا دوستان خودمون راحت قضاوت نکنیم چون ممکنه راجع به خودمون هم همینطور قضاوت بشه... 🌺 
2728
معمولا سفره رو که پهن میکنن بعدش سوپ میارن و یه چند دقه بعدش غذای اصلی یعنی سوپ رو که خوردن غذای اصل ...

تا حالا درست نکردم 😭😭 اشکم داره در نیاد خوش ب حال اونی ک کد بانوعه تو مجردی یا عقد

سوپ جو با شیر وقارچ درست کن هم خوشمزه تره هم شیکتر

اول سوپو بیار سره میز بعد غذای اصلی رو بیار 

سالاد ماکارونی و سالاد کاهو درست کن 

زندگی دقیقا از همونجایی شروع میشه که یه نفر میخنده وخنده ی اون با دیگران فرق داره
بعده چن دقیقه؟

بلافاصله دیگه

اونو که جمع کردی شروع کن به کشیدن غذای اصلیت تا بزاری سر میز یه ۱۰ دقیقه یه ربعی زمان میبره

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
2738
تا حالا درست نکردم 😭😭 اشکم داره در نیاد خوش ب حال اونی ک کد بانوعه تو مجردی یا عقد

بگو یکی از دوستات یه کیک ساده که آموزشش راحته واست درست کنه بگو خودم درست کردم😂بهتر از هیجیه دیگه

سوپ رو با غذا بیار شاید یکی سوپ نخورد خواست غذا بخور 

چون زرشک پلو با مرغ داری دیگه تو سوپ مرغ نریز گوشت قل قلی بریز در کنار بقیه مواد سوپ قارچ و نخود فرنگی هم حتنا بریز سبزی سوپم تازه بگیر فقط گشنیز و جعفری 

لیمو تازه هم بزار سر سفره  

توهم ژله میوه ایی درست کن و دو نوع سالاد کن بعد سوپی بهت میگم درست کن حرف نداره اب مرغ ورمیشل هویج فلفل سبز ویه خورده بلالیت بذاربپزه بعد تو مخلوط کن مخلوطش کن بعد سبزی جعفری یا تره بریز

خدایا تو همه شرایط دستمو گرفتی این من بودم بنده ی بدی بودم تو خیلی خوبی ..از این به بعد سعی میکنم یه خورده از بدیم کم کنم🙏🙏
سوپ واسه تابستان گرمه...یه نوع فینگر فوت درست کن کنار زرشک پلو با مرغت... توام هی تعریف کن..بگو همه ...

فینگر اینا بلد نیسم که.

از ماکارونی تعریف کنم یا سمبوسه ضایعس ؟ اخ اینا رو فقط بلدم ک شاخ باشن بتونم خوب درارم😂

2706