2733
2734
عنوان

پنج شنبه مهمون داریم از اون مهمونا

| مشاهده متن کامل بحث + 1530 بازدید | 106 پست
مامانم تو هر ژله دو تا میزاره من باید بیشتر بزارم؟

بستگی ب تزئین ژلت داره

من خودم ژله نمیذارن رو سفره.چون واقعا خیلیا نمیخورن غذاهامو تزئین میکنم بیشتر

دردم از یار است و درمان نیز هم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر 😐😐 یه ژله تو پیاله درست کرده با قرمه سبزی بعد الان تو هول شدی چیکار کنی ازش سر باشی😂 م ...

خداییش قرمه سبزی سختراز مرغه ک😑من ک عاااشق قرمه ام هرکی قرمه بذاره برام عاشقشم..😁

به نیت 
بستگی ب تزئین ژلت داره من خودم ژله نمیذارن رو سفره.چون واقعا خیلیا نمیخورن غذاهامو تزئین م ...

واااااای چ عالییبیهههههه اولین باره دیدم . همین خوووبه درستش میکنممم عاشقتمممم مرسییی

2731
بستگی ب تزئین ژلت داره من خودم ژله نمیذارن رو سفره.چون واقعا خیلیا نمیخورن غذاهامو تزئین م ...

اره مامانمم بخاطر همین بعده غذا میاره . این عالیه. بعد یه سوال. چطوری از قالب اینقد قشنگ درمیاد؟

حالا من خورشتام خیلی خوب میشه برعکس مرغو میترسم برا مهمون بذارم چون هرکی ی سلیقه ای داره تو مرغ.‌.برنجم ک ازاول عروسیم همشش کته..آبکش میذارم بی نمک و مسخره میشه😁😁

به نیت 
2738
حالا من خورشتام خیلی خوب میشه برعکس مرغو میترسم برا مهمون بذارم چون هرکی ی سلیقه ای داره تو مرغ.‌.بر ...

خب خشک تر بگیر برنجتو موقع ابکشی. ب برنج ک زیاد نمک نمیزنن اجو

خب خشک تر بگیر برنجتو موقع ابکشی. ب برنج ک زیاد نمک نمیزنن اجو

اخه اونجوریم سفت میشه برنجش😑چون نمکش شسته میشه خیلی بی نمک میشه..نمدونم چرا برا بقیه اینجوری نیس😁

به نیت 
اره مامانمم بخاطر همین بعده غذا میاره . این عالیه. بعد یه سوال. چطوری از قالب اینقد قشنگ درمیاد؟

خیلی کم قالبتو چرب کن.وقتی هم خواستی دربیاری قالبو چندثانیه تو آب گرم بذار.خوب بزن ب لبه های قالبت تا کامل ژله تکون بخوره توقالب ومطمئن شی جداشده بعدبرگردون تو ظرف.تامطمین نشدی برنگردون

دردم از یار است و درمان نیز هم
وای عاشقت شدم😂  2 3 هفته هم نیس اومدم سر خونم. یه بار رفیقم اومدن و چون راحت بودیم ماکارونی و ...

راستشو بخوای من خودمم اصلا موافق این بریز بپاشا نیستم دوست دارم مهمونی ها ساده و صمیمی برگزار بشه اما رفت و آمدا بیشتر باشن

اما متاسفانه وقتی عقد بودم متوجه شدم تو خانواده همسرم خیلی تجملات و چشم و هم چشمی زیاده

منم فکر کردم اگه اول کاری خیلی ساده بگیرم شوهرم حس میکنه عرضه ندارم یا بلد نیستم و.. در صورتیکه نگران جیب خودش بودم

واسه همین منم کم نیاوردم😂

ولی میگم اصلا نگران بی تجربگیت نباش

منم صفر کیلومتر بودم

الانم مامانم تعجب میکنه میگه فکر میکردم شوهر کنی از گشنگی میمیری و نیمرو هم بلد نیستی😂

اینا مال قدیم بود که امکانات نبود

فقط شماییکه تجربه نداری وقت بیشتری لازم داری

مثلا کارای مهمونیتو تو دو سه روز انجام بده نذار همه رو واسه آخر که هول بشی و خرابکاری بشه

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
2706