2733
2734
عنوان

بی بی چک عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 47 پست
سلام خوبی مال من منفی شد😭

سلام عیب نداره عزیزم تا پریود نشدی امیدی هس

شدیم انشالله ماه بعد

😍

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
سلام عیب نداره عزیزم تا پریود نشدی امیدی هس شدیم انشالله ماه بعد 😍

خیلی امیدواربودم هفده روزازتخمگذاری و اقدام میگذره منفی دیگه امیدی نیس که😔

ممنونم انشاالله😔

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین وعلی ابوالفضل الحسین  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی امیدواربودم هفده روزازتخمگذاری و اقدام میگذره منفی دیگه امیدی نیس که😔 ممنونم انشاالله😔

اگ ب موعود پریودت مونده پس جای امیدواری هس بیشتریا بعد موعود تستشون مثبت میشه

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2728
خیلی امیدواربودم هفده روزازتخمگذاری و اقدام میگذره منفی دیگه امیدی نیس که😔 ممنونم انشاالله😔

عزیزم توکل به خداکن آن شا الله ماه بعدی همیشه وقتی انتظارشونداری میشه من این ماه خیلی اذیت شدم گفتم اگه هم باشم میافته

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 
اگ ب موعود پریودت مونده پس جای امیدواری هس بیشتریا بعد موعود تستشون مثبت میشه

دوروز مونده فک نکنم حداقل ی هاله ک مینداخت

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین وعلی ابوالفضل الحسین  
تغریبا پنج شیش ماه میشه آخه این ماه خیلی اذیت شدم عفونت داشتم کل بدنم ریخت دونه گرمی چندروز پیش رفتی ...

خدا که بخواد تو بدترین شرایط ممکن هم معجزه اش رو نشون میده.خدا برای خودت و تودلیت بهترین ها رو بخواد

موی فر داری شما و دلربایی میکنی   دلبر مو فرفری در دل خدایی میکنی   
دوروز مونده فک نکنم حداقل ی هاله ک مینداخت

شما تاپیک بزن بپرس بی بیچکتون کی مثبت شد اگ بالای ۸۰ درصد نگفتن بعد موعودشون 

حالا بیخیال باش انشالله ک هرچی صلاحته یشه

2740
چندم اقدام داشتی چندروز از اقدامت میگذره؟

ده روز میشه ولی کلا توی اقدام بودم ازتخمک گذاریم ده روزمیشه

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 
عزیزم توکل به خداکن آن شا الله ماه بعدی همیشه وقتی انتظارشونداری میشه من این ماه خیلی اذیت شدم گفتم ...

مبارکت باشه عزیزم انشاالله بسلامتی

مبارکه عزیزم

هاله درسته

لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین _ برای شادی روح محمدم صلوات میفرستید؟؟؟  
خدا که بخواد تو بدترین شرایط ممکن هم معجزه اش رو نشون میده.خدا برای خودت و تودلیت بهترین ها رو بخواد

ممنونم مهربون همچنین

شما تاپیک بزن بپرس بی بیچکتون کی مثبت شد اگ بالای ۸۰ درصد نگفتن بعد موعودشون  حالا بیخیال باش ...

ممنونم مرسی حتما ب صلاحم نبوده ولش😔

الان ازمایش نشون میده.ازمایش خیلی زودتر بی بی نشون میده.مبارک باشه عزیزم انشالله نه ماه بارداری رو ب ...

ممنونم مهربون ان شاء الله این لحظه روبرای همه چشم انتظارادعامیکنم