2726
عنوان

بی بی چک عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 434 بازدید | 47 پست

اره برو مثبته

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان برم آزمایش یان استرس دارم

برو خیالت راحت من با هاله کمرنگتر رفتم بتام۲۱۷بود

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

مبارکا باشه

مثبته مثبته 

انشالله با دلخوشی بغلش کنی

حتما برو از بده

و سریعم برو دکتر چکاب و سونو

از یه جایی به بعد با خیلیا کم حرف میشی...چون میفهمی که خیلی نمیفهنت...
2728

مثبته عزیزم. ولی بزاری چندروزدیگ برو. الان هم بری بعدچندروزدیگ بایدبازم بری چونک الان کوچیکه وتوی یونوساک مشخص نیست من خودم اینجوری شدم ودکتربهم گفت دوباره بایدازمایش بدی ببینیم عددش رفته بالایانه

کاش یادمیگرفتیم هرکسی مثل مافکرنمیکنه ادم بدی نیست. وقضاوتش نمیکردیم.
مگه چند وقت اقدامی؟

تغریبا پنج شیش ماه میشه آخه این ماه خیلی اذیت شدم عفونت داشتم کل بدنم ریخت دونه گرمی چندروز پیش رفتیم تفریح خیلی بدم بدگشت همش جیغ میزدم میخاستم غرق بشم

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 
تغریبا پنج شیش ماه میشه آخه این ماه خیلی اذیت شدم عفونت داشتم کل بدنم ریخت دونه گرمی چندروز پیش رفتی ...

😂😂😂😂چون استرس بارداری نداشتی شدی

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
چندروز ازموعدت گذشته بود؟

هنوز نگذشته چندروز مونده ترشح زیادداشتم زیردلمم دردمیکردشلورباکش تنگ نمیتونستم بپوشم

درانتظارمعجزه ام میدونم خدا حواسش هست درتنگنای زندگی (میشه یک صلوات مهمونم کنید) 
هنوز نگذشته چندروز مونده ترشح زیادداشتم زیردلمم دردمیکردشلورباکش تنگ نمیتونستم بپوشم

چندم اقدام داشتی چندروز از اقدامت میگذره؟

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین وعلی ابوالفضل الحسین  

اگ نگذشته صبر کن بگذره ک مجبور ب تکرار نشی

الان برم آزمایش یان استرس دارم

مبارک باشه اسی. اگه هنوز یه هفته از موعدت نگذشته صبر کن هر چی دیرتر بری بتا بالاتره و نیاز به ازمایش مجدد نیست

ممنون میشم برا شادی روح داداش عزیزم صلوات بفرستید  
2706